Today's Deals
Help Guides
Download App
Nairn's
Dark Chocolate Orange Oat Biscuits
200g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£1.40
£0.70 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£1.75
£0.88 per 100g
VISIT
Ebay
£5.94
£2.97 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Nairn's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.30
Usually
£1.85
£1.40
Supermarket Alternatives
Asda
Free From by Bourbon Biscuits 160g
£1.38
£0.86 per 100g
Tesco
Milk Chocolate Oaties 300g
£1.50
£0.50 per 100g
Waitrose
Essential Bourbon Creams Biscuits
£0.95
Morrisons
All Butter Chocolate & Orange Flavour Cookies 200g
£2.50
£1.25 per 100g
Sainsbury's
Milk Chocolate Chip Cookies 220g
£3.00
£0.07 per 100g
Boots
No Added Sugar Double Chocolate Chip Cookies 150g
£2.80
£1.87 per 100g
see more
Good to know
35% less sugar than average sweet biscuit
Made with wholegrain oats
48 calories per biscuit
High fibre
Wheat free recipe
No artificial colours, flavours or preservatives
No GM ingredients
No hydrogenated fat
Suitable for vegetarians
Comes in 4 pouches of 5 biscuits
see more
Reviews
4.6
35 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
"They are different and actually these are lighter"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Nairn's
200g
Nairn's
Dark Chocolate Chip Oat Biscuits
86
£1.60
£0.80 per 100g
160g
Nairn's
Gluten Free Chocolate Chip Biscuit Breaks
72
£1.75
£1.09 per 100g
160g
Nairn's
Gluten Free Oaties Chocolate Chip Biscuits
17
£1.50
£0.94 per 100g
200g
Nairn's
Stem Ginger Oat Biscuits
105
£1.60
£0.80 per 100g
160g
Nairn's
Belgian Chocolate Chunk Crunchy Oat Bars
9
£2.20
£0.17 per 100g
45g
Nairn's
Mini Choc Chip Bakes
2
£1.00
£2.22 per 100g
160g
Nairn's
Gluten Free Ginger Biscuit Break
44
£1.75
£1.09 per 100g
160g
Nairn's
Gluten Free Oats & Fruit Biscuit Breaks
28
£1.75
£1.09 per 100g
160g
Nairn's
Raisin Apple & Cinnamon Crunchy Oat Bars
16
£2.85
£0.22 per 100g
160g
Nairn's
Gluten Free Oaties Toffee Flavour
18
£1.60
£1.00 per 100g
Related Products
Border
Dark Chocolate Orange Biscuits
25
£2.40
266g
McVitie's
Digestives Dark Chocolate Biscuits
125
£2.25
£0.85 per 100g
200g
Rakusen's
Dark Chocolate Digestive Biscuits
2
£3.15
£1.58 per 100g
433g
McVitie's
Digestives Dark Chocolate Biscuits Jumbo Pack
473
£2.46
£0.57 per 100g
150g
Border
Dark Chocolate Raspberry
72
£1.50
£1.00 per 100g
150g
Border
Dark Chocolate Gingers Biscuits
112
£1.50
£1.00 per 100g
200g
After Eight
Orange Dark Chocolate Box
2
£2.50
£1.25 per 100g
45g
Graze
Hazelnut & Dark Chocolate Oat Brownies
1
£3.25
£2.41 per 100g
McVitie's
Dark Chocolate Digestive Biscuits
339
£4.35
BELMONT
Dark Chocolate Butter Biscuits
£1.39
Related Searches
Nairn's
Biscuits
Chocolate Biscuits
Tea Biscuits
Snack Packs