Today's Deals
Help Guides
Download App
Najma
Halal Sliced Chicken Breast
150g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£2.95
£1.97 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Najma prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.90
Usually
£3.57
£2.95
Reviews
5.0
1 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Najma
150g
Najma
Sliced Cooked Turkey Breast
20
£2.90
£1.93 per 100g
150g
Najma
Cooked Sliced Chicken
3
£2.90
£1.93 per 100g
150g
Najma
Sliced Chicken with Herbs
2
£2.80
£1.87 per 100g
400g
Najma
Halal Chicken Smoked Sausages
12
£2.95
£0.74 per 100g
400g
Najma
Smoked Mini Halal Chicken Sausages
25
£2.80
£0.70 per 100g
300g
Najma
Halal Southern Fried Breaded Chicken Fillets
£4.10
£1.37 per 100g
125g
Najma
Halal Original Wafer Thin Chicken Slices
£3.00
£2.40 per 100g
300g
Najma
Spicy Breaded Chicken Fillets
14
£4.00
£1.33 per 100g
150g
Najma
Chicken Tikka Slices
5
£2.90
£1.93 per 100g
Najma
Halal Turkey Chorizo Slices
1
£1.90
Related Products
500g
Iceland
Sliced Chicken Breast
14
£4.00
£0.80 per 100g
450g
Shazans
Halal Small Chicken Breast Fillet
45
£4.23
£0.94 per 100g
1kg
Iceland
Sliced Chicken Breast
89
£7.00
£0.70 per 100g
500g
Iceland
Sliced Chicken Breast
12
£3.75
£0.75 per 100g
500g
Iceland
Tikka Sliced Chicken Breast
£3.75
£0.75 per 100g
500g
Iceland
Chinese Sliced Chicken Breast
£3.75
£0.75 per 100g
120g
Exceptional by ASDA
Sliced Chicken Breast with Stuffing
1
£3.50
£2.92 per 100g
500g
Iceland
Sweet Chilli Sliced Chicken Breast
£3.75
£0.75 per 100g
500g
Iceland
Hot & Spicy Sliced Chicken Breast
£3.75
£0.75 per 100g
180g
Sainsbury's
Tikka Sliced British Chicken Breast
19
£3.35
£1.86 per 100g
Related Searches
Najma