Today's Deals
Help Guides
Download App
Nakd
Peanut Delight Fruit & Nut Bars
35g
3
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£2.20
£2.10 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Nakd prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.50
Usually
£2.20
£2.20
Supermarket Alternatives
Tesco
Mango & Banana Bars 30g
£2.15
£1.43 per 100g
Asda
Apple Fruit & Grain Bars 37g, 222g
£1.25
£0.56 per 100g
Good to know
Contains 100% natural ingredients like dates and peanuts
Chewy, peanutty perfection
No added sugar
Raw cold pressed
Contributes to 1 of your 5 a day
Source of fibre
Gluten, wheat and dairy free
Suitable for vegans
Kosher certified
see more
Reviews
4.6
27 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Nakd
35g
4
Nakd
Cocoa Delight Bars
17
£3.00
£2.14 per 100g
35g
4
Nakd
Peanut Delight Bars
51
£3.00
£2.14 per 100g
35g
4
Nakd
Berry Delight Fruit & Nut Bars
65
£3.00
£2.14 per 100g
35g
3
Nakd
nakd. Berry Delight Raw Fruit & Nut Bars
15
£2.20
£2.10 per 100g
35g
3
Nakd
nakd. Cocoa Delight Raw Fruit & Nut Bars
20
£2.20
£2.10 per 100g
45g
3
Nakd
Protein Peanut Butter Bars Multipack
119
£2.00
£1.48 per 100g
35g
4
Nakd
Blueberry Muffin Fruit & Nut Bars
61
£3.00
£2.14 per 100g
140g
4
Nakd
Bakewell Tart Fruit & Nut Bars
33
£3.00
£0.54 per 100g
35g
3
Nakd
Bakewell Tart Fruit & Nut Bars
24
£2.20
£2.10 per 100g
35g
3
Nakd
Cocoa Orange Fruit & Nut Bars
27
£2.20
£2.10 per 100g
Related Products
Eat Natural
Soft Fruit Bars Peanut
3
£2.00
40g
Eat Natural
Dark Chocolate Fruit & Nut Bars
£1.25
£3.13 per 100g
46g
3
Pip & Nut
Protein Peanut Butter Bar
4
£3.95
£2.86 per 100g
48g
3
Pip & Nut
Peanut Butter Stuffed Oat Bar Original
70
£2.50
£1.74 per 100g
35g
3
The Gut Stuff
High Fibre Fruit & Nut Bar Peanut Butter
6
£3.00
£2.86 per 100g
48g
3
Pip & Nut
Peanut Butter Stuffed Oat Bar Chocolate
57
£2.50
£1.74 per 100g
30g, 120g
4
Nature Valley
Sweet & Salty Nut Roasted Peanuts Bars
188
£1.74
£1.45 per 100g
46g
3
Pip & Nut
Dark Chocolate Peanut Protein Bar
32
£4.00
£2.90 per 100g
40g
Eat Natural
Fruit & Nut With Almond Apricot And Yoghurt
86
£0.95
£2.38 per 100g
25g
4
Eat Natural
Soft Bars Apple
6
£2.00
£2.00 per 100g
Related Searches
Nakd
Snacks
Bars
Snack Bars
Fruit Bars