Today's Deals
Help Guides
Download App
Napolina
Orzo
500g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£1.00
£0.20 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£1.00
£0.20 per 100g
VISIT
Asda
£1.50
£0.30 per 100g
VISIT
Tesco
£1.50
£0.30 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Waitrose
Waitrose Orzo
£1.85
Sainsbury's
Orzo Pasta Taste the Difference 500g
£2.15
£0.43 per 100g
Tesco
Orzo Pasta 500g
£2.15
£0.43 per 100g
Reviews
4.0
3 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Napolina
500g
Napolina
Rigatoni
16
£1.00
£0.20 per 100g
500g
Napolina
Linguine
1
£1.00
£0.20 per 100g
1kg
Napolina
Spaghetti Pasta - Bag
31
£1.87
£0.19 per 100g
500g
Napolina
Farfalle Pasta
10
£1.50
£0.30 per 100g
Napolina
Rigatoni Pasta
£2.25
375g
Napolina
Plain Lasagne Pasta
2
£1.23
£0.33 per 100g
500g
Napolina
Penne Pasta
20
£1.00
£0.20 per 100g
500g
Napolina
Macaroni
1
£1.00
£0.20 per 100g
500g
Napolina
Fusilli Pasta
17
£1.00
£0.20 per 100g
500g
Napolina
Spaghetti Box
24
£1.00
£0.20 per 100g
Related Products
500g
Tesco Finest
Orzo Pasta
31
£2.15
£0.43 per 100g
CUCINA
Orzo Pasta
£0.85
500g
Sainsbury's
Orzo Pasta Taste the Difference
95
£2.15
£0.43 per 100g
500g
Sainsbury's
Free From Orzo Pasta Taste the Difference
£1.90
£0.38 per 100g
Kraft
Cheesey Pasta
61
£1.85
64g
Mug Shot
Pasta Tomato &
92
£0.50
£0.78 per 100g
500g
Barilla
Pasta Tortiglioni
28
£1.50
£0.30 per 100g
600g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Orzo Pasta & Chargrilled Vegetables Taste the Difference
£2.50
£0.42 per 100g
60g
Mug Shot
Roast Chicken Pasta Snack
58
£0.50
£0.83 per 100g
99g
Batchelors
Pasta 'n' Sauce Chicken & Mushroom Flavour Instant Pasta Pot
102
£0.98
£0.99 per 100g
Related Searches
Napolina
Pastas
Orzo Items