Today's Deals
Help Guides
Download App
Nature Valley
Peanut & Chocolate Protein Bar
60g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£2.00
£3.33 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Nature Valley
40g
Nature Valley
Protein Peanut & Chocolate Cereal Bars
£2.50
£1.56 per 100g
40g
Nature Valley
Protein Peanut and Chocolate
£4.74
£1.48 per 100g
40g
Nature Valley
Protein Peanut & Chocolate Cereal Bars
£1.10
£2.75 per 100g
36g
Nature Valley
Protein Chocolate & Orange
£3.00
£2.08 per 100g
40g
Nature Valley
Protein Salted Caramel Nut Cereal Bar
£1.10
£2.75 per 100g
40g
Nature Valley
Limited Edition Protein Coffee & Chocolate Cereal Bars
£3.00
£1.88 per 100g
36g
Nature Valley
Protein Coconut & Almond
£3.00
£2.08 per 100g
40g
Nature Valley
Protein Variety Pack
£3.00
£1.88 per 100g
40g
Nature Valley
Protein Salted Caramel Nut Cereal Bars
£2.50
£1.56 per 100g
42g
Nature Valley
Crunchy Oats & Honey Cereal Bar
£0.90
£2.14 per 100g
Related Products
55g
Fulfil
Vitamin & Protein Bar Chocolate Peanut Butter
£2.90
£5.27 per 100g
Fulfil
Chocolate Peanut & Caramel Protein Bar Snack
£2.10
62g
Applied Nutrition
Protein Crunch Bar Chocolate Peanut
£2.25
£3.63 per 100g
40g
Fulfil
Chocolate Peanut Butter Flavour Vitamin & Protein Bar
£2.00
£5.00 per 100g
55g
Fulfil
Chocolate Peanut & Caramel Vitamin & Protein Bar
£2.90
£5.27 per 100g
60g
Grenade
Carb Killa High Protein Bar White Chocolate Salted Peanut
£1.80
£3.00 per 100g
Applied Nutrition
Protein Wafer Bar Chocolate & Peanut
£1.25
60g
Myprotein
Layered Protein Bar Peanut Butter
£1.88
£3.13 per 100g
45g
Nakd
Protein Bar Peanut Butter
£1.00
£2.22 per 100g
46g
Pip & Nut
Dark Chocolate Peanut Protein Bar
£3.95
£2.86 per 100g
Related Searches
Nature Valley