Today's Deals
Help Guides
Download App
Naturediet
Feel Good Salmon Adult Wet Dog Food Cartons
390g
18
List
List
Share
Report
Where To Buy
Pets At Home
£23.99
£0.34 per 100g
VISIT
Ebay
£59.08
£0.84 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Naturediet prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£19.24
Usually
£34.53
£23.99
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Adult Dog Food Complete Nutrition Favourites Selection in Jelly 400g
£3.29
£0.14 per 100g
Waitrose
Waitrose Beef Supreme with Potatoes
£1.55
Asda
Hero Sensitive Jelly Selection Meaty & Poultry Adult Dog (2.4kg) 400g
£3.47
£0.14 per 100g
Tesco
Tesco Dog Pouch Cuts In Gravy 100g
£2.99
£0.25 per 100g
Morrisons
Dog Food In Jelly
£9.75
see more
Good to know
Premium, natural wet food for dogs
Added vitamins & minerals
Limited ingredient diet
Freshly prepared
Made in Great Britain
Wheat & gluten free
Complete adult meal
Responsibly sourced ingredients
Gently steam cooked with a little water
Gentle on sensitive tummies
see more
Reviews
5.0
1 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Naturediet
390g
18
Naturediet
Feel Good Adult Wet Dog Food Lamb Cartons
£23.99
£0.34 per 100g
390g
16
Naturediet
Feel Good Selection Pack Wet Adult Dog Food Box
7
£22.09
£0.35 per 100g
390g
18
Naturediet
Feel Good Adult Wet Dog Food Chicken Cartons
£23.99
£0.34 per 100g
390g
18
Naturediet
Feel Good Wet Puppy Food Chicken Cartons
3
£23.99
£0.34 per 100g
390g
18
Naturediet
Feel Good Adult Wet Dog Food Turkey And Chicken Cartons
£23.99
£0.34 per 100g
390g
18
Naturediet
Feel Good Senior Wet Dog Food Light Turkey And Chicken Cartons
1
£21.59
£0.31 per 100g
390g
12
Naturediet
Purely Salmon & White Fish Adult Wet Dog Food
£17.99
£0.38 per 100g
390g
Naturediet
Purely Salmon & White Fish Wet Adult Dog Food
£2.00
£0.51 per 100g
390g
12
Naturediet
Purely Selection Pack Adult Wet Dog Food
£17.99
£0.38 per 100g
390g
Naturediet
Purely Lamb Wet Adult Dog Food
£2.00
£0.51 per 100g
Related Products
300g
12
Natures Menu
Delicious Pate Adult Wet Dog Food Pouches Multipack
£27.49
£0.76 per 100g
390g
18
Skinners
Skinner's Field And Trial Wet Working Adult Dog Food Salmon
£28.19
£0.40 per 100g
400g
16
Harringtons
Superfoods Chicken & Salmon Wet Dog Food
£21.99
£0.34 per 100g
400g
12
Lily's Kitchen
Grain Free Tins for Dogs
£33.49
£0.70 per 100g
390g
12
Skinner's
Field And Trial Adult Wet Working Dog Food Variety Pack
£21.99
£0.47 per 100g
400g
6
Harringtons
Superfoods Adult Chicken & Salmon
£9.95
£0.41 per 100g
150g
Scrumbles
65% Cod & Salmon for Adult & Senior Wet Dog Food Tray
£1.30
£0.87 per 100g
150g
12
Butcher's
Simply Gentle Dog Food Trays
175
£6.48
£0.36 per 100g
400g
12
Lily's Kitchen
Classic Dinners Multipack for Dogs
£35.95
£0.75 per 100g
79g
12
Nulo
Chicken Salmon And Beef Variety Pack Meaty Pouches Adult Wet Dog Food
£14.99
£1.58 per 100g
Related Searches
Naturediet
Dog Foods
Dog Food Pouches
Wet Dog Foods