Today's Deals
Help Guides
Download App
Naturya
Gut Feel Mixed Berry Flaxseed Blend
240g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Savers
£3.49
£1.45 per 100g
VISIT
Tesco
£5.00
£2.08 per 100g
VISIT
Ebay
£8.38
£3.49 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Naturya prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£3.49
Usually
£5.00
Highest
£8.71
£3.49
Good to know
Nutritional
High Omega, High Fibre and Source Of Protein
Contributes to normal function of immune system
Contributes to normal energy-yielding metabolism
Contributes to normal function of digestive enzymes
High in fibre and Omega-3
Enriched with over 5 billion live bacteria
Contributes to maintenance of normal blood cholesterol levels
Supports digestive health
Source of protein
Gluten-free
Suitable for vegans
see more
Reviews
5.0
1 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Naturya
175g
Naturya
Menopause Support Mixed Berry Flavour
£9.00
£5.14 per 100g
Naturya
Gut Feel Flaxseed Blend Cacao & Maca
1
£5.25
200g
Naturya
Matcha Latte Superfood Blend
4
£8.00
£4.00 per 100g
Related Products
150g
Rheal
Superfoods Gut Feel
3
£24.99
£16.66 per 100g
5g
Rheal Superfoods
Gut Feel Daily Superfood blend
£8.00
£22.86 per 100g
5g
Rheal
Superfoods Gut Feel
15
£9.99
£19.98 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Gut Health Mixed Berry Mango & Passionfruit Kefir Yogurts
71
£1.60
ASDA
Gut Gummies Mixed Berry Flavour 1 a Day 30 Gummies
£4.50
1l
Nexba
Mixed Berry Kombucha
32
£3.00
£0.30 per 100ml
330ml
Carabao
Mixed Berry
£0.89
£0.27 per 100ml
330ml
Goodrays
ReFocus Wild Mixed Berry
5
£7.50
£0.57 per 100ml
500ml
Boost
Sport Mixed Berry
£1.00
£0.20 per 100ml
50g
Deliciously Ella
Mixed Berry Oat Bars Multipack
6
£2.20
£1.47 per 100g
Related Searches
Naturya
Flaxseeds
Seeds
Pouches
Mixes