Today's Deals
Help Guides
Download App
Neom
Wellbeing Real Luxury Hand Lotion
300ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£20.00
£6.67 per 100ml
VISIT
Boots
£25.00
£8.33 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Nourish hands in minutes and hydrate skin with a luxurious formula
Features 100% natural fragrances in a 100% recyclable bottle
Leaves hands feeling beautifully replenished
Blended 24 essential oils, including lavender, jasmine, and sandalwood
Infused with skin-loving shea butter, sunflower seed, soybean oils, vitamin-rich marine extract, and coconut water
Stop using if redness or itching occurs
see more
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Neom
300ml
Neom
Wellbeing Real Luxury Hand Wash
£20.00
£6.67 per 100ml
500ml
Neom
Wellbeing Real Luxury Creamy Body Wash
£32.00
£6.40 per 100ml
100ml
Neom
Real Luxury Reed Diffuser
£46.75
£46.75 per 100ml
10ml
Neom
Wellbeing Real Luxury Essential Oil Blend
£20.00
£200.00 per 100ml
185g
Neom
Wellbeing Real Luxury 1 Wick Candle
£24.99
£13.51 per 100g
200ml
Neom
Wellbeing Real Luxury Bath Foam200 ml
£19.00
£9.50 per 100ml
300ml
Neom
Wellbeing Great Day Hand Lotion
£25.00
£8.33 per 100ml
30ml
Neom
Wellbeing Uplifting Hand Balm
£10.00
£33.33 per 100ml
30ml
Neom
Wellbeing Perfect Night's Sleep Magnesium Body Butter
£10.00
£33.33 per 100ml
75ml
Neom
Wellbeing It's All Rosy Hand Balm
£14.99
£19.99 per 100ml
Related Products
ESPA
Hand Care Duo
£38.00
250ml
Espa
Bergamot And Jasmine Hand Lotion250 ml
£16.00
£6.40 per 100ml
Aldi Lacura
Luxury Hand & Body Wash Lotion
£1.99
108g
Glade
Candle Sandalwood & Jasmine
£2.00
£1.85 per 100g
Myspa
MY SPA HAND DUO WASH & LOTION MANDARIN & SANDALWOOD
£12.00
Neal's Yard Remedies
Neal's Yard English Lavender & Calendula Hand Lotion
£20.00
250ml
Palmolive
Magic Soft Jasmine Foaming Hand Wash
£1.49
£0.60 per 100ml
500ml
Baylis & Harding
Signature Handwash Lavender and Geranium
£2.25
£0.45 per 100ml
400g
Westlab
Wellbeing Bath Salts Sleep
£2.99
£0.75 per 100g
Faith In Nature
Lavender & Geranium Hand & Body Lotion
£5.33