Today's Deals
Help Guides
Download App
Dairy Box
Christmas Collection
385g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£10.00
£2.60 per 100g
£6.50 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Offers a selection of milk chocolates including three winter-themed chocolates
Perfect assortment for enjoying with friends and family or as a gift
Selection includes 8 different truffles and pralines
Varieties include vanilla cup, crispy milk chocolate, salted toffee, orange surprise, iced pudding, caramel heart, gingerbread, hazel smooth
Part of Nestle Cocoa Plan working with Rainforest Alliance for the future of cocoa farmers
see more
Reviews
3.0
1 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Dairy Box
322g
Dairy Box
The Classic Collection
3
£7.00
£2.17 per 100g
Related Products
285g
Lily O'Brien's
Christmas Desserts Collection
2
£15.00
£5.26 per 100g
248g
Lily O'Brien's
Christmas Chocolate Collection
£10.00
£4.03 per 100g
Morrisons The Best
Happy Christmas Collection Assorted Chocolates
£5.00
Dove
Ultimate Pamper Collection Christmas Gift Set
£25.00
Superdrug
Scented Candle Collection Christmas Gift Set
£25.00
45g
Sence
Collection The Christmas Treats Bath Bomb Giftset
£10.00
£22.22 per 100g
No7
Men Energising Collection Set
£20.00
200g
White Collection
The White Collection Frosted Fir Christmas Tree Scented Candle
£15.00
£7.50 per 100g
Sence
Collection The Christmas Treats Sweet Candy Face Mask Book
£10.00
£2.00 each
No7
The Skincare Discovery Collection
£20.00
Related Searches
Dairy Box