Today's Deals
Help Guides
Download App
Nik Naks
Twisters Nice 'N' Spicy
130g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£1.50
£1.15 per 100g
VISIT
Tesco
£2.50
£1.92 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Nik Naks
130g
Nik Naks
Twisters Tangy 'N' Cheesy
£1.50
£1.15 per 100g
130g
Nik Naks
Nice 'n' Spicy Crisps
£1.50
£1.15 per 100g
Related Products
90g
Hula Hoops
Flavarings Spicy Sharing Crisps
£1.75
£1.94 per 100g
120g
Cheetos
Twisted Sweet & Spicy
£1.50
£1.25 per 100g
150g
Walkers Wotsits
Sweet & Spicy Sharing Snacks Crisps
£2.00
£1.33 per 100g
130g
Walkers
Wotsits Giants Flamin' Hot Sharing Snacks Crisps
£1.50
£1.15 per 100g
140g
Walkers
Wotsits Flamin' Hot Crunchy Snacks
£2.00
£1.43 per 100g
160g
Pringles
Hot Flamin Cheese Sharing Crisps
£2.50
£1.56 per 100g
85g
Popchips
Barbeque Flavour Sharing Crisps
£1.65
£1.94 per 100g
140g
Walkers
Max Punchy Paprika Sharing Crisps
£2.50
£1.79 per 100g
105g
Discos
Salt & Vinegar Sharing Crisps
£1.50
£1.43 per 100g
185g
Pringles
Salt & Vinegar Sharing Crisps
£2.50
£1.35 per 100g
Related Searches
Nik Naks