Today's Deals
Help Guides
Download App
Nioxin
Density Defend Diaboost Hair Thickening Serum Leave-In Hair Treatment
100ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Ebay
£38.99
£38.99 per 100ml
VISIT
Amazon
£48.60
£48.60 per 100ml
VISIT
Boots
£62.99
£62.99 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.5
352 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Nioxin
140ml
Nioxin
Density Defend Styling Hair Thickening Gel Treatment For Thinning
2
£19.65
£14.04 per 100ml
70ml
Nioxin
Night Density Rescue Serum Overnight Hair Thickening Treatment
602
£33.99
£48.56 per 100ml
150ml
Nioxin
Density Defend Styling Root Lifting Spray Thickening Hair Spray
2
£12.64
£8.43 per 100ml
200ml
Nioxin
Density Defend Styling Volumising & Thickening Hair Mousse For Fine Thinning Hair
2
£20.20
£10.10 per 100ml
150ml
Nioxin
Density Defend Anti-Breakage Strengthening Hair Mask
30
£21.83
£14.55 per 100ml
Nioxin
System 3 Trial Kit For Coloured Dry And Damaged Hair With Light Thinning
487
£25.47
Nioxin
System 2 Trial Kit for Natural Hair with Progressed Thinning
56
£25.47
Nioxin
System 1 Trial Kit For Natural Hair With Light Thinning
209
£25.47
Nioxin
System 1 Loyalty Kit For Natural Hair With Light Thinning
187
£28.49
Nioxin
System 4 Loyalty Kit For Coloured Dry And Damaged Hair With Progressed Thinning
316
£34.07
Related Products
145ml
Head & Shoulders
DERMAXPRO Moisturiser Scalp Treatment
291
£5.95
£4.10 per 100ml
45ml
Dove
Scalp + Hair Therapy Density & Growth 3 in 1 Scalp Serum
158
£5.00
£11.11 per 100ml
100ml
Pantene
Hair Biology Menopause Thickening Serum
3
£10.00
£10.00 per 100ml
145ml
Head & Shoulders
DERMAXPRO Scalp & Hair Revitaliser Treatment for Dry Scalp & Growth Support
3,083
£6.99
£4.82 per 100ml
30ml
The Solution
Menopause Hair Thickening Scalp Serum
£20.00
£66.67 per 100ml
50ml
Hairgain
Hair Gain Leave in Scalp Treatment Scalp Foam
£17.70
£35.40 per 100ml
95ml
ghd
Rehab Fine Hair Thickener Heat-Activated Leave-In Thickening Treatment Spray
1
£25.24
£26.57 per 100ml
160ml
Aussie
SOS Super Serum Leave In Treatment
1,214
£4.99
£3.12 per 100ml
100ml
Nizoral
Anti-Dandruff Scalp Soothing Leave-In Treatment
1
£5.99
£5.99 per 100ml
85ml
Philip Kingsley
Density Preserving Scalp Drops
6
£16.99
£19.99 per 100ml
Related Searches
Nioxin