Today's Deals
Help Guides
Download App
Nivea
Care Relax Foam Bath
750ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Savers
£2.49
£0.33 per 100ml
VISIT
Amazon
£8.58
£1.14 per 100ml
VISIT
Ebay
£11.99
£1.60 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Nivea
750ml
Nivea
2 in 1 Shower and Bath- Care and Cashmere
£3.00
£0.40 per 100ml
750ml
Nivea
Rose & Almond Oil Shower Cream
£2.50
£0.33 per 100ml
250ml
Nivea
Care And Roses Shower
£1.19
£0.48 per 100ml
750ml
Nivea
Shower Orange Avocado Cream
£2.49
£0.33 per 100ml
750ml
Nivea
Rose And Almond Shower Cream
£2.49
£0.33 per 100ml
50ml
Nivea
Caring Day Face Cream with SPF30
£5.00
£10.00 per 100ml
250ml
Nivea
Diamond & Argan Oil Shower Cream
£1.19
£0.48 per 100ml
Nivea
Bath Cream Indulgent Moisture Care & Relax
£3.00
400ml
Nivea
Body 72h Rich Nourishing Cream
£4.75
£1.19 per 100ml
250ml
Nivea
Creme Care Shower Cream Gel Rich Moisture
£1.19
£0.48 per 100ml
Related Products
Cowshed
Relax Bath & Shower Gel
£25.30
450ml
Dove
Indulging Bath Cream Soak
£2.63
£0.58 per 100ml
720ml
Dove
Bath Indulging Cream
£3.00
£0.42 per 100ml
265ml
Sundae
Coconut Cream Shower Foam
£12.95
£4.89 per 100ml
450ml
Dove
Purely Pampering Almond Cream & Hibiscus Bath Soak
£2.75
£0.61 per 100ml
600ml
Dove
Shower Gel Advanced Care Deeply Nourishing
£4.95
£0.83 per 100ml
600ml
Dove
Advanced Care Nourishing Silk Shower Gel
£4.95
£0.83 per 100ml
Weleda
Relax Shower Cream Lavender
£8.25
675ml
Simple
Nourishing Shower Gel
£2.49
£0.37 per 100ml
300ml
Nursem
Caring Hand Cream With Manuka Honey Npa+15
£14.99
£5.00 per 100ml
Related Searches
Nivea