Today's Deals
Help Guides
Download App
Nivea
Cocoa Nourish 48h Intensive Care Body Lotion
400ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£6.30
£1.58 per 100ml
VISIT
Sainsbury's
£6.30
£1.58 per 100ml
£4 NECTAR
VISIT
Tesco
£6.30
£1.58 per 100ml
£4.20 CLUBCARD
VISIT
Boots
£7.99
£2.00 per 100ml
VISIT
Morrisons
£8.00
£2.00 per 100ml
VISIT
see 1 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.8
110 reviews from 5 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Nivea
400ml
Nivea
72h Cocoa Nourish Body Cream
113
£4.75
£1.19 per 100ml
400ml
Nivea
Q10 + Vitamin C Firming Body Lotion for Normal Skin Pump
529
£5.49
£1.37 per 100ml
400ml
Nivea
Irresistibly Smooth Body Lotion for Dry Skin Essential Smooth Milk
373
£3.85
£0.96 per 100ml
625ml
Nivea
Body Lotion Q10 + Vitamin C
65
£7.49
£1.20 per 100ml
400ml
Nivea
Body 72h Rich Nourishing Cream
1,723
£4.75
£1.19 per 100ml
400ml
Nivea
Q10 Power 60+ Firming Body Lotion with Argan Oil Extra Nourishing for Mature & Dry Skin
637
£5.50
£1.38 per 100ml
Nivea
Pampering Moments Of Joy Gift Pack
1
£13.99
Nivea
Nourishing Moments of Joy Skincare Gift Set
1
£9.97
400ml
Nivea
Repair & Care Body Lotion for Very Dry Skin
1,501
£4.90
£1.23 per 100ml
Nivea
Love Snuggle Time Skincare Gift Set
£16.00
Related Products
400ml
Vaseline
Intensive Care Cocoa Radiant Body Lotion
201
£3.49
£0.87 per 100ml
200ml
Vaseline
Intensive Care Cocoa Radiant Body Lotion
105
£2.25
£1.13 per 100ml
400ml
Garnier
Body Intensive 7 Days Shea UltraReplenishing Lotion Dry Skin Probiotic Extract
442
£2.99
£0.75 per 100ml
400ml
Vaseline
Intensive Care Aloe Soothe Body Lotion
159
£3.49
£0.87 per 100ml
600ml
Vaseline
Cocoa Radiant Body Lotion
81
£3.99
£0.67 per 100ml
400ml
Vaseline
Intensive Care Advanced Repair Body Lotion
4
£3.49
£0.87 per 100ml
400ml
Vaseline
Intensive Care Essential Healing Body Lotion
271
£3.49
£0.87 per 100ml
200ml
Vaseline
Intensive Care Aloe Soothe Body Lotion
48
£4.00
£2.00 per 100ml
200ml
Vaseline
Intensive Care Essential Healing Body Lotion
61
£4.50
£2.25 per 100ml
400ml
Palmer's
Cocoa Butter Formula Moisturising Lotion Pump with Vitamin E
2
£4.95
£1.24 per 100ml
Related Searches
Nivea