Today's Deals
Help Guides
Download App
Nizoral
Anti-Dandruff Scalp Soothing Leave-In Treatment
100ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£5.99
£5.99 per 100ml
VISIT
Amazon
£5.99
£5.99 per 100ml
VISIT
Ebay
£8.75
£8.75 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Waitrose
Essential 2-In-1 Anti Dandruff Shampoo & Conditioner
£1.95
Good to know
77% of individuals with dandruff feel out of control
Provides targeted relief from dandruff
Suitable for all hair types
Can be used between washes
Non-greasy with no residue
Odorless and does not damage hair
Not for children under 12 years
Avoid contact with eyes
Do not use if sensitive to ingredients
see more
Reviews
5.0
1 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Nizoral
200ml
Nizoral
Anti-Dandruff Daily Prevent Shampoo
1
£6.75
£3.38 per 100ml
Nizoral
Anti-Dandruff Daily Prevent Shampoo
29
£5.99
Nizoral
Scalp Soothing Dry & Eczema Shampoo
1
£5.99
60ml
Nizoral
Anti-dandruff Shampoo
23
£6.67
£11.12 per 100ml
200ml
Nizoral
Anti-Dandruff Daily Prevent Conditoner200 ml
1
£5.99
£3.00 per 100ml
200ml
Nizoral
Scalp Soothing Psorasis Phone Shampoo
£11.24
£5.62 per 100ml
Nizoral
Dandruff Treatment 2% W W Shampoo
£14.99
Related Products
500ml
Philip Kingsley
Flaky Itchy Scalp Anti-Dandruff Shampoo
£54.00
£10.80 per 100ml
100ml
Oilatum
Scalp Anti-Dandruff Shampoo
10
£11.99
£11.99 per 100ml
250ml
Head & Shoulders
Itchy Scalp Care Anti Dandruff Shampoo
9
£2.00
£0.80 per 100ml
250ml
Philip Kingsley
Flaky Itchy Scalp Anti-Dandruff Shampoo
3
£30.10
£12.04 per 100ml
250ml
Philip Kingsley
Flaky itchy Scalp Curl Anti-Dandruff Shampoo250 ml
£30.10
£12.04 per 100ml
20ml
Philip Kingsley
Flaky itchy Scalp Mask
74
£18.90
£47.25 per 100ml
400ml
Head & Shoulders
Itchy Scalp & Anti-Dandruff Shampoo
45
£5.00
£1.25 per 100ml
330ml
Head & Shoulders
Itchy Scalp 2in1 Anti Dandruff Shampoo
589
£4.75
£1.44 per 100ml
390ml
Vichy
Dercos Anti-Dandruff Shampoo Dry Hair and Scalp
513
£16.79
£4.31 per 100ml
300ml
Head & Shoulders
DERMAXPRO Soothing Anti-Dandruff Shampoo Dry & Itchy Scalp
3,588
£3.99
£1.33 per 100ml
Related Searches
Nizoral
Hair Treatments