Today's Deals
Help Guides
Download App
Waitrose Ltd
No.1 2 Hazelnut & Chocolate Tiramisu Pots
80g
2
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£5.00
£3.13 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Waitrose Ltd
Waitrose Ltd
No.1 2 Tiramisu Pots
£4.75
Waitrose Ltd
No.1 Chocolate & Hazelnut Mini Cakes
£4.50
Waitrose Ltd
No.1 Chocolate Hazelnut Creme
£4.00
Waitrose Ltd
No.1 Pistachio Tiramisu
£6.50
Waitrose Ltd
No.1 Tiramisu Dessert
£14.00
Waitrose Ltd
No.1 2 Dark Chocolate & Raspberry Cupcakes
£3.50
Waitrose Ltd
No.1 Almond & Hazelnut Italian Nougat
£3.75
Waitrose Ltd
No.1 Fairtrade Milk Chocolate with Hazelnut Caramelised Cashew & Pistachio Nuts
£3.00
Waitrose Ltd
No.1 2 Double Chocolate Eclairs
£5.00
330g
Waitrose Ltd
No.1 Hazelnut Creme
£4.00
£1.21 per 100g
Related Products
2
SPECIALLY SELECTED
Chocolate & Hazelnut Tiramisu
£2.29
£1.15 each
Bonne Maman
2 Chocolate Pots
£1.95
Hackney Gelato
Chocolate & Roasted Hazelnut
£2.85
200g
Nutella
Hazelnut & Chocolate Spread
£2.10
£1.05 per 100g
350g
Nutella
Hazelnut Chocolate Spread
£2.99
£0.85 per 100g
264g
4
Nutella
Chocolate & Hazelnut Muffins
£4.50
£0.43 per 100g
Gu
Chocolate & Hazelnut Sundae
£3.50
165g
Pip & Nut
Chocolate Hazelnut Spread
£2.95
£1.79 per 100g
90ml
4
Feast
Chocolate & Hazelnut Ice Cream Sticks
£2.00
£0.56 per 100ml
1000g
Nutella
Hazelnut Chocolate Spread
£5.27
£0.53 per 100g
Related Searches
Waitrose Ltd