Today's Deals
Help Guides
Download App
Waitrose Ltd
No.1 Chocolate Salted Caramel Christmas Tree
185g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£12.00
£6.49 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Waitrose Ltd
Waitrose Ltd
No.1 Molten Salted Caramel Chocolate Brownie
£4.80
Waitrose Ltd
No.1 Salted Caramel Dessert Sauce
£3.30
Waitrose Ltd
No.1 Fairtrade Salted Caramel Truffles
£7.00
Waitrose Ltd
No.1 Salted Caramel Brownie Basque Cheesecake
£6.00
Waitrose Ltd
No.1 Caramel Filled Chocolate Batons
£6.00
Waitrose Ltd
No.1 Cornish Sea Salted Caramel Brittle Ice Cream
£4.50
Waitrose Ltd
18 No.1 Sicilian Lemon & Salted Caramel Mini Tarts
£18.00
90g
Waitrose Ltd
No.1 Milk Chocolate filled with Fleur de Sel Caramel
£3.00
£3.33 per 100g
Waitrose Ltd
24 No1 Salted Caramel and Chocolate Profiteroles
£15.00
Waitrose Ltd
Chocolate Salted Caramel Triple Layer Cake each
£28.00
Related Products
120g
Forest Feast
Salted Caramel Milk Chocolate Almonds
£3.15
£2.63 per 100g
220g
Options
Belgian Chocolate Salted Caramel Hot Chocolate Drink
£2.85
£1.30 per 100g
110g
Cadbury
Delights Soft Nougat Salted Caramel Chocolate Bars
£1.75
£0.32 per 100g
60g
Grenade
Chocolate Chip Salted Caramel Protein Bar
£8.80
£3.67 per 100g
200g
Sainsbury's
Salted Christmas Tree Tortillas Sharing Crisps
£0.89
£0.45 per 100g
Fulfil
Chocolate Salted Caramel
£5.75
40g
Galaxy
Vegan Salted Caramel
£1.00
£2.50 per 100g
150g
Sainsbury's
Chocolate Christmas Tree Decorations
£3.50
£2.33 per 100g
135g
Galaxy
Salted Caramel Milk Chocolate Bar
£1.95
£1.44 per 100g
60g
Grenade
Carb Killa Chocolate Chip Salted Caramel Protein Bar
£1.80
£3.00 per 100g
Related Searches
Waitrose Ltd