Today's Deals
Help Guides
Download App
Nomo
Mini Caramel Reindeers
53g
5
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£2.75
£1.04 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£2.85
£1.08 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Nomo
38g
Nomo
Vegan Caramel Filled Chocolate Bar
£1.20
£3.16 per 100g
120g
Nomo
Caramel XL Bar
£3.90
£3.25 per 100g
140g
Nomo
Mini Bars
£6.50
£4.64 per 100g
120g
Nomo
Choc Fudge XL Bar
£3.90
£3.25 per 100g
38g
Nomo
Vegan Creamy Chocolate Countline Bar
£1.50
£3.95 per 100g
75g
Nomo
Caramel & Sea Salt Bar
£2.90
£3.87 per 100g
75g
Nomo
Creamy Bar
£2.27
£3.03 per 100g
32g
Nomo
Fruit & Crunch Countline Bar Vegan Chocolate & Fruit
£1.20
£3.75 per 100g
32g
Nomo
Popcorn Bar
£1.20
£3.75 per 100g
70g
Nomo
Advent Calendar with 24 Creamy Choc Drops
£5.50
£7.86 per 100g
Related Products
148g
4
Cadbury
Dairy Milk Caramel Chocolate Bars Multipack
£1.75
£0.30 per 100g
3
Daim
Chocolate Bar Multipack
£1.63
£0.54 each
29g
5
Maltesers
Reindeer Milk Chocolate
£2.75
£1.90 per 100g
59g
Maltesers
Mini Reindeer
£1.00
£1.69 per 100g
78g
4
Cadbury
Dairy Milk Caramel Freddo Multipack (4Pack)
£1.25
£0.40 per 100g
Cadbury
Dairy Milk Freddo Caramel Chocolate Multipack Bar
£1.50
34.5g
8
Mars
Caramel Multipack Chocolate Bars
£2.75
£1.00 per 100g
26g
6
SlimFast
Chocolate Caramel Treat Bars
£2.50
£1.60 per 100g
49g
3
Fry's
Chocolate Cream Bar Multipack
£1.00
£0.68 per 100g
41.6g
4
Rolo
Milk Chocolate & Caramel Multipack Bars
£1.00
£0.60 per 100g
Related Searches
NOMO