Today's Deals
Help Guides
Download App
OGX
Progrowth + Peptide Scalp Serum
10ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£8.50
£85.00 per 100ml
VISIT
Waitrose
£9.00
£90.00 per 100ml
VISIT
Ebay
£9.99
£99.90 per 100ml
VISIT
Superdrug
£16.99
£169.90 per 100ml
VISIT
Morrisons
£17.00
£170.00 per 100ml
VISIT
Boots
£17.00
£170.00 per 100ml
VISIT
Tesco
£17.00
£170.00 per 100ml
£8.50 CLUBCARD
VISIT
Sainsbury's
£17.00
£170.00 per 100ml
VISIT
see 4 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how OGX prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£5.49
Highest
£8.50
£8.50
Reviews
4.2
115 reviews from 8 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From OGX
193ml
OGX
ProGrowth Peptide Serum Mist
1,231
£7.50
£3.89 per 100ml
385ml
OGX
Progrowth + Peptide Conditioner
3,130
£5.00
£1.30 per 100ml
385ml
OGX
Progrowth + Peptide Shampoo
3,218
£5.00
£1.30 per 100ml
Related Products
270ml
Dove
Density & Growth 10-in-1 Strengthening Mask
34
£7.50
£2.78 per 100ml
Related Searches
OGX