Today's Deals
Help Guides
Download App
O'Keeffe's
O'Keeffes Healthy Feet Tube
60g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Savers
£3.99
£6.65 per 100g
VISIT
Superdrug
£5.99
£9.98 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how O'Keeffe's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£3.99
Usually
£16.15
£3.99
Good to know
Relieves and hydrates dry, cracked hands
Forms a protective layer on skin
Locks moisture in
Hydrates and replenishes moisture levels
Long-lasting results
Non-greasy and unscented
Available in a tube
Perfect for on the go
see more
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From O'Keeffe's
85g
O'Keeffe's
Healthy Feet Foot Cream Tube
£8.48
£9.98 per 100g
80ml
O'Keeffe's
Healthy Feet Overnight Intensive Foot Cream Tube
£9.99
£12.49 per 100ml
85ml
O'Keeffe's
Healthy Feet Exfoliating Moisturising Foot Cream
£9.38
£11.04 per 100ml
91g
O'Keeffe's
for Healthy Feet Foot Cream Jar
£5.99
£6.58 per 100g
180g
O'Keeffe's
Healthy Feet Foot Cream Value Jar
£13.35
£7.42 per 100g
80ml
O'Keeffe's
Working Hands Cream Tube
£5.95
£7.44 per 100ml
O'Keeffe's
Healthy Feet Foot Mask 1 Pair
£3.99
58ml
O'Keeffe's
Working Hands Tube
£4.39
£7.57 per 100ml
190ml
O'Keeffe's
Working Hands Value Tube
£13.75
£7.24 per 100ml
80ml
O'Keeffe's
Working Hands Overnight Hand Cream Tube
£6.99
£8.74 per 100ml
Related Products
2g
Zovirax
Cold Sore Cream Aciclovir Tube
£5.35
each
15ml
Liz Earle
Skin Repair Light Cream Tube
£8.00
£53.33 per 100ml
50g
Cetaphil
Healthy Radiance Brightening Night Cream with Niacinamide 50g
£13.79
£27.58 per 100g
XBC
Aqueous Cream Tube
£0.59
Wall's
Funny Feet Strawberry & Vanilla Ice Cream Lollies
£2.50
200ml
Vaseline
Intensive Care Hand Cream Healthy Hands Stronger Nails
£2.85
£1.43 per 100ml
30g
Emla
5% Cream
£18.99
£63.30 per 100g
177ml
CeraVe
SA Smoothing Cream
£8.39
£4.74 per 100ml
150ml
CCS
Warming Foot Cream
£6.39
£4.26 per 100ml
30g
Bepanthen
Nappy Rash Cream Ointment Tube
£3.79
£12.63 per 100g
Related Searches
O'Keeffe's