Today's Deals
Help Guides
Download App
Olly's
Piri Piri Halkidiki Olives
200g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£4.00
£2.00 per 100g
£3 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Nutritional
Source Of Fibre
Reviews
5.0
20 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Olly's
200g
Olly's
Garlic & Basil Halkidiki Olives
20
£4.00
£2.00 per 100g
200g
Olly's
Chimichurri Halkidiki Olives
19
£4.00
£2.00 per 100g
Related Products
Tesco Finest
Chargrilled Greek Halkidiki Olives
£3.25
Tesco Finest
Chargrilled Greek Halkidiki Olives
£4.00
Tesco Finest
Chargrilled Greek Halkidiki Olives
£4.00
130g
Tesco Finest
Giant Greek Halkidiki Olives
1
£4.00
£3.08 per 100g
Tesco Finest
Pitted Greek Halkidiki Olives
£3.25
Waitrose Ltd
Waitrose Greek Grilled Halkidiki Olives
46
£4.00
160g
Tesco Finest
Double Stuffed Halkidiki Olives Red Pepper
20
£4.00
£2.50 per 100g
115g
Tesco Finest
Greek Halkidiki Olives with Lemon & Garlic
16
£4.00
£3.48 per 100g
150g
ASDA
The Deli Halkidiki Olives with Garlic
17
£3.00
£2.00 per 100g
Tesco Finest
Greek Halkidiki Olives with Cumin Garlic & Chilli
£4.00
Related Searches
Olly's