Today's Deals
Help Guides
Download App
Oreo
Choco Brownie Batter Sandwich Biscuits
154g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£0.85
£0.55 per 100g
VISIT
Morrisons
£1.50
£0.97 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£1.50
£0.97 per 100g
VISIT
Poundland
£3.00
£1.95 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Oreo prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£0.70
Usually
£1.50
£0.85
Supermarket Alternatives
Asda
Free From by 8 Cookies & Cream Biscuits 142g
£1.47
£1.04 per 100g
Waitrose
Essential Bourbon Creams Biscuits
£0.95
Morrisons
Free From Bourbon Biscuits
£1.50
Tesco
Bourbon Creams Biscuits 296g
£0.63
£0.21 per 100g
Sainsbury's
Free From Cookies & Cream Biscuits 160g
£1.75
£1.09 per 100g
Boots
No Added Sugar Double Chocolate Chip Cookies 150g
£2.80
£1.87 per 100g
see more
Good to know
1 pack contains 14 cookies
Each cookie weighs 11g
52 kcal per serving
Suitable for vegetarians
Chocolate flavour sandwich biscuits with chocolate flavour filling
Produce of the EU
see more
Reviews
5.0
3 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
"This is by far the best oreo flavour!!"
"I LOVE ITT BROWNIE NBROWNIE I LOVE BROWNIEE I LOVE BROWNIE I LOVE LOVE LOVE BROWNIE OREOOOO!!!!!!!!!!!!!!! OREO!!!!!!!!!!! I LOVE OREOOOOOO "
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Oreo
154g
Oreo
Chocolate Sandwich Biscuit Twin Pack
52
£1.00
£0.32 per 100g
154g
Oreo
Original Sandwich Biscuits
81
£0.79
£0.51 per 100g
157g
Oreo
Double Stuff Chocolate Sandwich Biscuits
7
£0.85
£0.54 per 100g
154g
Oreo
Golden Biscuits
6
£0.85
£0.55 per 100g
114g
Oreo
Mini Chocolate Sandwich Biscuit Bags
42
£1.00
£0.88 per 100g
Oreo
No Added Sugar Vanilla Cookie Sandwich Biscuits
5
£1.65
132g
Oreo
Original Vanilla Sandwich Biscuits 6 Snack Packs
87
£1.00
£0.13 per 100g
246g
Oreo
White Chocolate Covered Sandwich Biscuits
8
£1.50
£0.61 per 100g
Oreo
Vanilla Latte Flavour Sandwich Biscuits
4
£1.50
154g
Oreo
Cookies Gingerbread
27
£1.00
£0.65 per 100g
Related Products
Cadbury
Choco Sandwich Milk Chocolate Biscuits Roll Pack
12
£1.25
Milka
Choco Moo Chocolate Biscuits
9
£1.50
111g
Bahlsen
Choco Leibniz Milk
198
£1.50
£1.35 per 100g
111g
Bahlsen
Choco Leibniz Dark
114
£2.25
£2.03 per 100g
100g
Cadbury
Oreo Bites Chocolate Bag
32
£1.30
£1.30 per 100g
Treat Stop
Choco Biscuit Bites Mini Biscuits with Chocolate Flavoured Filling
£1.00
266g
McVitie's
Milk Chocolate Digestive Biscuits Twin Pack 2x2x266g
110
£2.89
£0.54 per 100g
180g
Fox's
Fabulous Milk Chocolate Cookie Biscuits
82
£1.75
£0.97 per 100g
266g
McVitie's
Digestives Dark Chocolate Biscuit Twin Pack 2x2x266g
60
£3.00
£0.56 per 100g
433g
McVitie's
Digestives Milk Chocolate Biscuits
996
£2.46
£0.57 per 100g
Related Searches
Oreo
Biscuits
Cookies
Chocolate Biscuits
Snack Packs