Today's Deals
Help Guides
Download App
Osem
Chocolate Flavour wafers
250g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£1.50
£0.60 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£1.80
£1.60
£0.72 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Osem prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.25
Usually
£1.60
Highest
£1.80
£1.50
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Milk Choc Double Take 21.5g
£1.60
£0.93 per 100g
Good to know
Kosher-Parve
Wafers
Gaufrettes
Chocolate flavour
Serving size 3 Wafers (31.2g)
Servings per container 8
see more
Reviews
5.0
2 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Osem
250g
Osem
Classic Petit Beurre Biscuits
12
£1.65
£0.66 per 100g
250g
Osem
Cream Cracker
£2.00
£0.80 per 100g
250g
Osem
Sunny Wheat Cracker Whole Wheat
2
£2.10
£0.84 per 100g
250g
Osem
Sesame Crackers
3
£2.00
£0.80 per 100g
53g
Osem
Chicken Noodle Soup
7
£1.65
£3.11 per 100g
Related Products
19.2g
Sainsbury's
chocolate wafers
22
£1.55
£0.90 per 100g
200g
Garden
Cream Wafers Vanilla Flavour
1
£2.50
£0.31 per 100g
27g
Tesco Free From
Swirly Chocolate Wafers
67
£2.40
£2.22 per 100g
200g
Garden
Cream Wafers Strawberry Flavour
£2.50
£1.25 per 100g
180g
Jutrzenka
Cocoa Chocolate Wafers with Cream
22
£1.04
£0.58 per 100g
200g
Garden
Cream Wafers Chocolate Flavoured
8
£2.50
£0.31 per 100g
52g
Parle
FullToss Baked Tangy Tomato Flavour Flavored Snacks
£0.88
£1.69 per 100g
52g
Parle
FullToss Baked Chilli Chatpata Flavour Flavored Snacks
£0.88
£1.69 per 100g
Trimlyne
Trimlyn Free From Chocolate Wafers
20
£3.25
Morrisons
Free From Swirly Chocolate Wafers
£3.00
Related Searches
Osem
Chocolate Biscuits
Wafer Biscuits