Today's Deals
Help Guides
Download App
OUAI
Wave Spray Full Size
177ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£25.30
£14.29 per 100ml
VISIT
Boots
£26.00
£14.69 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.6
1,165 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From OUAI
50ml
OUAI
Wave Spray Travel
1,176
£12.00
£24.00 per 100ml
13ml
OUAI
Hair Oil Travel Size
212
£16.00
£123.08 per 100ml
45ml
OUAI
Hair Oil
1,395
£22.99
£51.09 per 100ml
89ml
OUAI
Medium Conditioner Travel Size
15
£14.00
£15.73 per 100ml
300ml
OUAI
Medium Conditioner
156
£26.40
£8.80 per 100ml
100ml
Ouai
Thick Hair Treatment Masque Travel Size
7
£20.00
£20.00 per 100ml
89ml
OUAI
Medium Shampoo Travel Size
10
£14.00
£15.73 per 100ml
300ml
OUAI
Medium Shampoo
170
£26.90
£8.97 per 100ml
89ml
OUAI
Fine Conditioner Travel Size
24
£14.00
£15.73 per 100ml
89ml
OUAI
Thick Conditioner -Travel Size
5
£14.00
£15.73 per 100ml
Related Products
60ml
Living Proof
Full Shampoo
£11.20
£18.67 per 100ml
60ml
Living Proof
Full Conditioner
£11.20
£18.67 per 100ml
200ml
Umberto Giannini
Boho Beach Waves Coconut Oil Texture Spray200 ml
22
£9.25
£4.63 per 100ml
238ml
Living Proof
Full Dry Volume Texture Spray
£24.80
£10.42 per 100ml
95ml
Living Proof
Full Dry Volume And Texture Spray
£12.80
£13.47 per 100ml
209ml
Amika
Undone Volume And Matte Texture Spray
£26.00
£12.44 per 100ml
266ml
Pureology
Pure Volume Shampoo For Fine Flat Hair
6
£15.49
£5.82 per 100ml
266ml
Pureology
Pure Volume Conditioner For Fine Flat Hair
3
£17.99
£6.76 per 100ml
385ml
OGX
Frizz-free+ Keratin Smoothing Oil Conditioner
3
£4.48
£1.16 per 100ml
60ml
Typebea
Mini G2 Length & Strength Shampoo
£9.00
£15.00 per 100ml