Today's Deals
Help Guides
Download App
Oxbow
Western Timothy Hay Small Animal Food
1.1kg
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£14.99
£1.36 per 100g
VISIT
Pets At Home
£14.99
£1.36 per 100g
VISIT
Ebay
£18.59
£1.69 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£9.75
Usually
£16.50
Highest
£34.75
£14.99
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Oxbow
1.1kg
Oxbow
Hay Blends Western Timothy And Orchard Grass Small Animal Food
£14.99
£1.36 per 100g
Oxbow
Enriched Life Small Animal Hay House Hideaway
£16.00
Related Products
1.5kg
Science Selective
Small Animal Timothy Feeding Hay
£11.49
£0.77 per 100g
2.25kg
Cunipic
Premium 1St Cut Timothy Hay Small Animal Deluxe Box
£32.99
£1.47 per 100g
Woodlands
Small Animal Hay Tunnel Large
£11.50
Ferplast
Wooden Manger Small Animal Hay Feeder
£16.00
Ferplast
Wooden Hideaway Small Animal Hay Feeder
£18.00
Ferplast
Wooden Crate Small Animal Hay Feeder
£13.00
2.7kg
Burgess
Excel Hedgerow Herbs Small Animal Feeding Hay
£7.25
£0.27 per 100g
60l
Carefresh
Natural Paper Fibre Small Animal Bedding Natural
£27.99
£0.05 per 100ml
Pets at Home
Small Animal Hay Box Large
£11.50
1.5kg
Royal Canin
Size Health X Small Breed Dry Puppy Food
£11.49
£0.77 per 100g
Related Searches
Hays