Today's Deals
Help Guides
Download App
Palmolive
Naturals Fig & Milk Shower Gel Body Wash
450ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£2.00
£0.44 per 100ml
£1.60 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.7
57 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Palmolive
250ml
Palmolive
Naturals Coconut Shower Gel
619
£1.00
£0.40 per 100ml
Palmolive
Naturals Milk & Honey Shower Gel
1,106
£1.80
750ml
Palmolive
Naturals Coconut & Milk Shower Gel Body Wash Pump
679
£2.60
£0.35 per 100ml
450ml
Palmolive
Coconut Shower Gel
1,232
£1.60
£0.36 per 100ml
250ml
Palmolive
Naturals Milk & Honey Shower Gel
776
£1.00
£0.40 per 100ml
750ml
Palmolive
Naturals Milk & Honey Shower Gel
1,885
£2.65
£0.35 per 100ml
450ml
Palmolive
Naturals Milk & Honey Shower Gel Body Wash
1,874
£1.60
£0.36 per 100ml
250ml
Palmolive
Naturals Shower Milk Mild & Sensitive
18
£1.00
£0.40 per 100ml
750ml
Palmolive
Naturals Kids Shower Gel Body Wash
230
£2.80
£0.37 per 100ml
600ml
Palmolive
Naturals Milk Honey Shower Gel
£2.00
£0.33 per 100ml
Related Products
Little Soap Company
Lavender Blossom Body Wash
1
£3.20
Korres
Fig Shower Gel and Body Cream Set
1
£17.25
250ml
Pears
Body Wash
112
£2.40
£0.96 per 100ml
532ml
Method
Simply Nourish Body Wash
231
£6.26
£1.18 per 100ml
500ml
Ciroa
Strawberry And Fig Shower Gel
£7.86
£1.57 per 100ml
250ml
Original Source
Lime Shower Gel
73
£0.57
£0.23 per 100ml
450ml
Dove
Nourishing Body Wash
232
£2.50
£0.56 per 100ml
900ml
Lynx
Pump Shower Gel Black
45
£4.00
£0.44 per 100ml
532ml
Harry's
Body Wash Fig
£5.49
£1.03 per 100ml
235ml
Imperial Leather
Mallow And Rose Milk Shower Gel
65
£1.00
£0.43 per 100ml
Related Searches
Palmolive