Today's Deals
Help Guides
Download App
Pantene
Molecular Bond Repair Hair Conditioner
160ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Ebay
£3.00
£1.88 per 100ml
VISIT
Asda
£6.00
£3.75 per 100ml
VISIT
Morrisons
£6.50
£4.06 per 100ml
VISIT
Boots
£6.50
£4.06 per 100ml
VISIT
Sainsbury's
£6.50
£4.06 per 100ml
£3.25 NECTAR
VISIT
Tesco
£6.50
£4.06 per 100ml
£3.25 CLUBCARD
VISIT
Superdrug
£6.50
£4.06 per 100ml
VISIT
see 3 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Waitrose
Waitrose Pure Scalp Care Conditioner
£3.25
Asda
Just Essentials Coconut Conditioner 500ml
£0.85
£0.17 per 100ml
Superdrug
Vita Soft Leave In Conditioner
£3.00
Reviews
4.7
494 reviews from 7 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Pantene
300ml
Pantene
Intensive Mask With Biotin
657
£4.72
£1.57 per 100ml
250ml
Pantene
Molecular Bond Repair Shampoo with Biotin Pro-V Concentrated Formula
414
£2.99
£1.20 per 100ml
275ml
Pantene
Color Pro-V Miracles Hair Conditioner for Coloured Hair Colour Gloss Repairing
2,397
£6.47
£2.35 per 100ml
350ml
Pantene
Pro-V Moisture Recharge Lightweight Conditioner For Normal And Dry Hair
683
£3.25
£0.93 per 100ml
275ml
Pantene
Grow Strong Conditioner with Bamboo & Biotin
288
£3.40
£1.24 per 100ml
275ml
Pantene
Pro-V Miracles Silky & Glowing Hair Conditioner Biotin
1,463
£3.40
£1.24 per 100ml
350ml
Pantene
Pro-V Repair & Protect Hair Conditioner
5,149
£3.25
£0.46 per 100ml
275ml
Pantene
Pro-V Lift & Volume Silicone Free Hair Conditioner with Biotin & Rose Water
899
£3.40
£1.24 per 100ml
300ml
Pantene
Silky & Glowing Hair Rescue Mask
1
£10.00
£3.33 per 100ml
500ml
Pantene
Pro-V Smooth Sleek Conditioner
849
£4.45
£0.89 per 100ml
Related Products
680ml
TRESemme
Biotin Repair Conditioner for Dry Damaged Hair
190
£4.00
£0.59 per 100ml
385ml
OGX
Bond Protein Repair Conditioner
149
£5.00
£1.30 per 100ml
150ml
L'Oreal
Elvive Bond Repair Conditioner
998
£6.49
£4.33 per 100ml
TRESemme
Biotin Repair leave in cream serum
91
£5.45
193ml
OGX
Bond Protein Repair 230 C Heat Protect Spray & Leave-in Conditioning Mist
1,089
£7.49
£3.88 per 100ml
250ml
Palmer's
Biotin Length Retention Leave-In Conditioner
2
£4.66
£1.86 per 100ml
440ml
TRESemme
Instant Recovery Mask Biotin Repair
21
£6.48
£1.47 per 100ml
60ml
Bumble and bumble
Bond-Building Hair Repair Conditioner
403
£12.00
£20.00 per 100ml
350ml
Herbal Essences
Argan Oil Conditioner
12,787
£3.97
£1.13 per 100ml
212ml
Coco & Eve
Bond Therapy Hair Mask
£32.00
£15.09 per 100ml
Related Searches
Pantene
Conditioners
Hair Conditioners
Hair Treatments
Tubes