Today's Deals
Help Guides
Download App
Pantene
Classic Pro-V Conditioner
230ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Savers
£2.55
£1.11 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Discover hair's ultimate source of nourishment and protection
Gentle formula provides balanced nourishment for normal to mixed hair
Tested by the Swiss Vitamin Institute
Provides hair bonds protection and leaves hair free-flowing and easy to manage
Enriched with bond protecting agents nourishes hair to leave it sleek and silky-soft
Free from mineral oils and colourants
For extra care, use with full line up for healthy looking hair
see more
Reviews
5.0
1 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Pantene
350ml
Pantene
Pro-V Classic Clean Hair Conditioner
345
£3.25
£0.46 per 100ml
250ml
Pantene
Pro-V Classic Clean 3in1
£2.47
£0.99 per 100ml
230ml
Pantene
Curls Pro-V Hair Conditioner
£2.47
£1.07 per 100ml
325ml
Pantene
Classic Shampoo
3
£2.47
£0.76 per 100ml
350ml
Pantene
Pro-V Moisture Recharge Lightweight Conditioner For Normal And Dry Hair
683
£3.25
£0.93 per 100ml
145ml
Pantene
Pro-V Miracles Colour Gloss Leave On Conditioner
1
£9.99
£6.89 per 100ml
230ml
Pantene
Colour Protect Conditioner
1
£2.47
£1.07 per 100ml
500ml
Pantene
Pro-V Classic Clean Shampoo for Normal to Mixed Hair
3,398
£3.25
£0.65 per 100ml
230ml
Pantene
Volume Conditioner
£2.55
£1.11 per 100ml
350ml
Pantene
Pro-V Colour Protect Hair Conditioner
5
£3.25
£0.93 per 100ml
Related Products
900g
Sci-MX Nutrition
Pro V Gain Vanilla Flavour
£18.00
£2.00 per 100g
350ml
Dove
Conditioner Pro Age
53
£2.25
£0.64 per 100ml
500ml
Creightons
Pro Bright Shine Conditioner
£2.49
£0.50 per 100ml
700ml
Wash & Go
Classic
£2.99
£0.43 per 100ml
500ml
Creightons
Pro Cleanse Refresh Conditioner
£2.49
£0.50 per 100ml
500ml
Creightons
Pro Colour Radiance Conditioner
£2.49
£0.50 per 100ml
500ml
John Frieda
Profiller+ Thickening Conditioner
£14.99
£3.00 per 100ml
20mg, 2ml
Vuse
Pod Refills Creamy Tobacco
4
£6.99
450ml
American Crew
Classic 3 in 1 Shower Gel Shampoo & Conditioner
£16.00
£3.56 per 100ml
250ml
Fudge Professional
Damage Rewind Reconstructing Conditioner
15
£3.50
£1.40 per 100ml
Related Searches
Pantene