Today's Deals
Help Guides
Download App
PediCare
Silkia Cracked Heel Repair Cream
80ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£2.25
£2.81 per 100ml
VISIT
Ebay
£3.70
£4.63 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£2.25
Usually
£2.89
Highest
£3.81
£2.25
Supermarket Alternatives
Boots
Cracked Heel Balm 125ml
£8.99
£7.19 per 100ml
Asda
Heel Balm
£3.50
Superdrug
Cracked Heal Cream
£4.79
Good to know
Repairs dry cracked heels
48hr active skin repair
Clinically tested
Relieves dryness
Uses Keratin technology
Fragrance free
+K technology
Visible results in 2 days
Halal certified
see more
Reviews
4.0
20 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Products
60ml
Profoot
Intensive Repair Cracked Heel Cream
3
£3.77
£6.28 per 100ml
75ml
CCS
Cracked Heel Repair
70
£7.88
£10.51 per 100ml
60ml
Scholl
Cracked Heel Repair Cream Active Repair K+
102
£3.99
£6.65 per 100ml
125ml
CCS
Cracked Heel Repair Foot Cream
11
£7.79
£6.23 per 100ml
100ml
Footsie
Heel Yeah Cracked Balm
£7.00
£7.00 per 100ml
25ml
CCS
Heel Repair Stick for cracked heels
67
£8.99
£35.96 per 100ml
485g
Flexitol
Cracked Heel Balm
£26.53
£5.47 per 100g
100ml
Tesco Health
Cracked Heel Cream
£3.75
£3.75 per 100ml
112g
Flexitol
Cracked Heel Balm
£9.99
£8.92 per 100g
70g
Dr. Scholl's
Scholl Cracked Heel Repair Restoring Balm Stick
50
£7.97
£11.39 per 100g
Related Searches
PediCare
Foot Creams
Heel Balms