Today's Deals
Help Guides
Download App
Pets at Home
Christmas Rawhide Jumbo Smoked Bone Dog Treat
470g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Pets At Home
£10.00
£2.13 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Give your dog something to wag about this Christmas with a jumbo rawhide smoked bone.
Filled with chewy deliciousness your dog will love.
No added artificial flavours, colours, preservatives, or sugar.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Pets at Home
310g
Pets at Home
Rawhide Chicken Wrapped Mega Bone Dog Treat
£10.29
£3.32 per 100g
Pets at Home
Christmas Turkey Squeaky Plush Dog Toy Jumbo
£12.00
Pets at Home
Christmas Caterpillar Squeaky Plush Dog Toy Jumbo
£10.00
480g
Pets at Home
Rawhide Free Duck With Cranberry And Pumpkin Mini Bone Dog Treats
£10.79
£2.25 per 100g
480g
Pets at Home
Rawhide Free Chicken Sweet Potato And Carrot Mini Bone Dog Treats
£10.79
£2.25 per 100g
1kg
Pets at Home
Rawhide Pressed Bones Dog Treats Large
£10.39
£0.26 per 100g
700g
Pets at Home
Small Rawhide Twist Sticks Dog Treats
£12.59
£0.02 per 100g
Pets at Home
Christmas Pigs In Blankets Squeaky Plush Dog Toy Jumbo
£10.00
Pets at Home
Christmas Reindeer Squeaky Plush With Rope Dog Toy Jumbo
£15.00
Pets at Home
Bone Stud Dog Lead Black
£10.00
Related Products
85g
Good Boy
Tough & Tasty Rawhide Alternative Dog Treat Chicken Large Knot
£3.20
£3.76 per 100g
60g
Good Boy
Chompers 100% Natural Dental Bone Chew Dog Treat
£1.65
£2.75 per 100g
475g
JR Pet Products
Ostrich Bone Dog Treat
£14.99
£3.16 per 100g
384g
SmartBones
Rawhide Alternative Chicken Mini Bones Dog Chews
£10.15
£2.64 per 100g
30g
Good Boy
Wagtastic Crunchy Chicken Calcium Bone Dog Treat
£1.30
£4.33 per 100g
Wagtastic
Good Boy Wagtastic Dog Treats Jumbo Knotted Bone
£4.00
£4.00 each
Hollings
Filled Bone with Chicken Dog Treat
£1.83
70g
Toplife
Formula Cheese Bone Medium Dog Treat 10-14kg
£5.00
£7.14 per 100g
800g
HESTON
AT HOME CANDIED CLEMENTINE CHRISTMAS PUDDING
£12.00
£1.50 per 100g
100g
Good Boy
Chewables Rawhide Free Chicken Sticks Dog Treats
£2.91
£0.58 per 100g