Today's Deals
Help Guides
Download App
Philadelphia
Mexican Style Soft Cheese
165g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£1.76
£1.07 per 100g
VISIT
Morrisons
£2.25
£1.36 per 100g
VISIT
Tesco
£2.25
£1.36 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£2.25
£1.36 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.5
10 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Philadelphia
165g
Philadelphia
Sweet Chilli Soft Cheese
29
£1.00
£0.61 per 100g
280g
Philadelphia
Light Low Fat Soft Cream Cheese
131
£2.25
£0.80 per 100g
165g
Philadelphia
Chives Soft Cream Cheese
81
£1.00
£0.61 per 100g
280g
Philadelphia
Garlic & Herbs Soft Cheese
123
£2.25
£0.80 per 100g
35g
Philadelphia
Light Soft Cheese Mini Tubs
102
£1.50
£1.07 per 100g
165g
Philadelphia
Light Low Fat Soft Cream Cheese
160
£1.00
£0.61 per 100g
165g
Philadelphia
Garlic & Herbs Soft Cheese
126
£1.00
£0.61 per 100g
126g, 42g
Philadelphia
Snack Soft Cheese Dip & Breadsticks
46
£1.37
£0.36 per 100g
165g
Philadelphia
Original Soft Cheese
228
£1.00
£0.61 per 100g
280g
Philadelphia
Original Soft Cheese Family
138
£2.25
£0.80 per 100g
Related Products
250g
Sainsbury's
Korean Style Spicy Rice Limited Edition
15
£0.95
£0.38 per 100g
Merchant Gourmet
Spicy Mexican-Style Grains & Pulses
12
£2.15
220g
Ben's Original
Spicy Mexican Style Microwave Rice
263
£1.40
£0.64 per 100g
Morrisons
Limited Edition Mexican Sunrise Cocktail
£6.00
200g
Arla
LactoFREE Lactofree Soft White Cheese
148
£1.65
£0.83 per 100g
125g
ASDA
Soft Goats' Cheese
67
£2.54
£2.03 per 100g
Pie d'Angloys
French Soft Cheese
49
£3.25
200g
ASDA
Lighter Original Soft Cheese
112
£1.27
£0.64 per 100g
200g
ASDA
Original Creamy Soft Cheese
180
£1.27
£0.64 per 100g
200g
Morrisons
Full Fat Soft Cheese
6
£1.50
£0.75 per 100g
Related Searches
Philadelphia