Today's Deals
Help Guides
Download App
Philip Kingsley
Elasti-Styler 5 In 1 Treatment Serum
100ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£32.00
£32.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£21.00
Usually
£30.00
Highest
£32.00
£32.00
Good to know
Strengthens, conditions, primes, tames and adds shine to hair
Contains a blend of Babassu and Olive Oils and Vitamin E
Lightweight formula improves manageability and adds lustre
Contains Elasticizer's powerhouse ingredients to strengthen, condition and add elasticity and bounce
Conditions hair to minimise damage, bolster and smooth the cuticle and improve texture, manageability and shine
Priming and taming for easy styling
Silky, healthy hair.
see more
Reviews
5.0
1 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Philip Kingsley
150ml
Philip Kingsley
Elasti-Styler Extreme Curl Cream
£32.00
£21.33 per 100ml
500ml
Philip Kingsley
Elasticizer Deep-Conditioning Treatment
£80.00
£16.00 per 100ml
60ml
Philip Kingsley
Overnight Scalp Barrier Serum
£10.99
£18.32 per 100ml
150ml
Philip Kingsley
Elasticizer Extreme Rich Deep-Conditioning Treatment
£24.99
£16.66 per 100ml
75ml
Philip Kingsley
Elasticizer Deep Conditioning Treatment
56
£6.00
£8.00 per 100ml
150ml
Philip Kingsley
Bond Builder Restructuring Treatment
4
£32.00
£21.33 per 100ml
75ml
Philip Kingsley
Elasticizer Extreme Rich Deep-Conditioning Treatment
1
£10.50
£14.00 per 100ml
85ml
Philip Kingsley
Density Preserving Scalp Drops
6
£16.99
£19.99 per 100ml
Philip Kingsley
Elasticizer Effects Discovery Collection
5
£26.00
100ml
Philip Kingsley
Swimcap Water-Resistant Mask
3
£18.90
£18.90 per 100ml
Related Products
Remington
Trendology 5-In-1 Multi Styler Ci41ms5
£89.99
Shark
IONCurl 5-in-1 Hot Air Styler With Curler
£299.99
Revlon
Blow Dry Multi Air Styler 5 in 1
1
£30.00
Boots
2 In 1 Hot Air Styler
£20.00
Sensse
Plasma 8 In 1 Multi-Styler
£230.00
Beurer
Stylepro Ht65 4-In-1 Wave Styler
£54.99
Remington
Airvive 2-In-1 Air Styler As8930
47
£109.99
Shark
FlexStyle 4-in-1 Air Styler & Hair Dryer Stone
116
£249.99
160ml
Aussie
SOS Super Serum Leave In Treatment
1,214
£4.99
£3.12 per 100ml
Shea Moisture
SheaMoisture Miracle Hair Styler Leave-In Treatment Sugarcane Extract & Meadowfoam Seed
31
£3.75
Related Searches
Philip Kingsley