Today's Deals
Help Guides
Download App
Piccolo
Banana & Lemon Greek-Style Yoghurt
100g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£1.60
£1.60 per 100g
5 FOR 4
VISIT
Waitrose
£1.80
£1.80 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Free from
Added Sugar
Nutritional
Source Of Calcium
Reviews
5.0
8 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Piccolo
100g
Piccolo
Organic Natural Yoghurt Stage 1 Blueberry & Banana
23
£0.94
£0.94 per 100g
100g
Piccolo
Organic Blueberry And Banana Yoghurt Multipack
£5.00
£1.25 per 100g
6g
Piccolo
Melties Apple Banana Yoghurt & Strawberry 1+ Year
6
£0.84
each
90g
Piccolo
Organic Kids Squeezy Yoghurt Banana
£1.00
£1.11 per 100g
100g
Piccolo
Apple Banana & Kale
6
£1.31
£1.31 per 100g
100g
Piccolo
Baby Organic Brekkie Strawberry & Banana Smooth 6M+
£5.00
£1.25 per 100g
100g
Piccolo
Yoghurt Sippers Blueberry & Banana
£2.50
£0.63 per 100g
100g
Piccolo
Organic Pear Banana Coconut Milk & Baby Rice Pouch 4m+
17
£0.94
£0.94 per 100g
100g
Piccolo
Organic Brekkie Stage 1 Strawberry & Banana
12
£0.94
£0.94 per 100g
100g
Piccolo
Organic Apple Banana Blueberry Baby Food with Hint of Vanilla
36
£1.31
£1.31 per 100g
Related Products
100g
Little Freddie
Organic Blueberry Banana Greek Yogurt Pouch 6M+
91
£1.00
£1.00 per 100g
100g
Little Freddie
Organic Banana Greek Yoghurt Pouch 6M+
49
£1.45
£1.45 per 100g
100g
Little Freddie
Organic Blueberry & Banana Greek Style Yoghurt Stage Smooth
11
£6.00
£1.00 per 100g
100g
Little Freddie
Organic Banana Greek Style Yoghurt Baby Food Pouch Multipack 6+ Months
6
£7.25
£1.21 per 100g
100g
Little Freddie
Strawberry & Banana Yoghurt Pouch 6 Months+
4
£1.35
£1.35 per 100g
90g
Ella's Kitchen
Organic Strawberry Greek Style Yoghurt Pouch 6m+
27
£1.19
£1.32 per 100g
100g
Little Freddie
Organic Pink Lady Apple Greek Style Yoghurt Multipack 6m+
12
£5.89
£0.98 per 100g
450g
Yeo Valley
Greek Style Mediterranean Lemon Yogurt
27
£1.95
£0.43 per 100g
90g
Ella's Kitchen
Organic Mango Greek Style Yoghurt Baby Food Pouch 6+ Months
5
£1.35
£1.50 per 100g
150g
Yeo Valley
Organic Greek Style Natural Yoghurt
107
£0.90
£0.60 per 100g
Related Searches
Piccolo