Today's Deals
Help Guides
Download App
Pieminister
Moo Pie
255g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£4.00
£1.57 per 100g
VISIT
Morrisons
£4.70
£1.84 per 100g
VISIT
Tesco
£4.70
£1.84 per 100g
£4 CLUBCARD
VISIT
Co-op
£5.15
£2.02 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Pieminister prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£4.00
Highest
£21.00
£4.00
Reviews
3.5
120 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
"They are always consistent with their filling"
"They are big! I would say I often struggle to finish mine in 1 meal"
"I love the freeranger pie by Pieminister so thought I'd give the beef one a go"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Pieminister
255g
Pieminister
Moo & Blue British Beef Steak & Stilton Pie
73
£4.00
£1.57 per 100g
255g
Pieminister
Deer & Beer Pie with Wild Venison Milk Stout & Mushroom
4
£4.70
£1.84 per 100g
255g
Pieminister
Mooless Moo pie with plant based 'steak' and Craft Ale
5
£4.00
£1.57 per 100g
255g
Pieminister
Wild Shroom Pie with Mushroom Asparagus & Cream
6
£4.00
£1.57 per 100g
250g
Pieminister
Big Cheese Pie
20
£4.00
£1.60 per 100g
255g
Pieminister
Free Ranger Chicken Ham & Leek Pie
125
£4.00
£1.57 per 100g
255g
Pieminister
Chana Rama Pie with Chickpea Sweet potato & Cauliflower
1
£5.00
£1.96 per 100g
Related Products
200g
Higgidy
Slow Braised Steak and Ale Pie
97
£3.75
£1.88 per 100g
400g
Morrisons
2 Steak & Craft Ale Pies
£3.25
£0.81 per 100g
250g
Tesco Finest
Steak & Ale Pie
154
£4.00
£1.60 per 100g
200g
Morrisons
The Best All Butter Pastry Steak & Ale Pie
12
£3.20
£1.60 per 100g
500g
Sainsbury's
Steak & Ale Puff Pastry Pie
28
£4.40
£0.88 per 100g
500g
ASDA
Steak & Ale Puff Pastry Pie
20
£4.38
£0.88 per 100g
Charlie Bigham's
Steak & Ale Full Pastry Pie
89
£5.50
Holland's
Steak & Kidney Pie
15
£0.90
Morrisons
Steak & Ale Pie
4
£4.38
425g
Fray Bentos
Classic Steak & Kidney Pie
182
£3.10
£0.73 per 100g
Related Searches
Pieminister