Today's Deals
Help Guides
Download App
Pip & Nut
Peanut Butter Stuffed Oat Bar Honey Nut
45g
3
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£3.25
£2.41 per 100g
£2.25 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
5.0
1 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Pip & Nut
48g
3
Pip & Nut
Peanut Butter Stuffed Oat Bar Original
70
£2.50
£1.74 per 100g
48g
3
Pip & Nut
Peanut Butter Stuffed Oat Bar Chocolate
57
£2.50
£1.74 per 100g
45g
3
Pip & Nut
Almond Butter Stuffed Oat Bar Cinnamon Bun
2
£2.50
£1.85 per 100g
46g
3
Pip & Nut
Protein Peanut Butter Bar
4
£3.95
£2.86 per 100g
46g
3
Pip & Nut
Dark Chocolate Peanut Protein Bar
32
£3.95
£2.86 per 100g
45g
3
Pip & Nut
Almond Butter Stuffed Original Oat Bar
2
£2.50
£1.85 per 100g
Related Products
50g
3
Deliciously Ella
Peanut Butter Oat Bar Multipack
49
£2.80
£1.87 per 100g
50g
Deliciously Ella
Peanut Butter Oat Bar
7
£1.10
£2.20 per 100g
45g
3
Nakd
Protein Peanut Butter Bars Multipack
119
£2.00
£1.48 per 100g
35g
3
The Gut Stuff
High Fibre Fruit & Nut Bar Peanut Butter
6
£3.00
£2.86 per 100g
70g
OMBAR
Oat M'lk Peanut Butter chocolate bar
5
£2.75
£3.93 per 100g
Jordans
Granola Thins Honey Oat Cereal Snack Bars 5 x Packs of 2 Thins
38
£2.50
45g
Nakd
Protein Bar Peanut Butter
80
£1.00
£2.22 per 100g
90g
Reese's
Peanut Butter Milk Chocolate Bar
15
£1.35
£1.50 per 100g
Mr Kipling
4 Honey & Nut Breakfast Bakes
26
£1.50
55g
Barebells
Peanut Butter Protein Bar
£2.79
£5.07 per 100g
Related Searches
Pip & Nut