Today's Deals
Help Guides
Download App
Pizza Express
Original Dough Balls with Garlic Butter Dip
200g
16
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£1.75
£0.05 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£3.80
£1.90
£0.12 per 100g
£1.90 NECTAR
VISIT
Tesco
£3.80
£0.12 per 100g
£1.75 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Pizza Express prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.75
Usually
£3.80
£1.75
Good to know
Dough Balls with garlic butter dip
Part-baked
Suitable for Vegetarians
Invented in 1969
Signature pizza dough
Simple, tasty garlic butter dip
A restaurant favourite
see more
Reviews
4.0
18 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
"These are really tasty and I love how often they go on offer in my local Sainsburys"
"I will definitely be back to my favourite YUMMY"
"The taste of the garlic dip is great"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Pizza Express
452g
Pizza Express
Margherita Speciale
2
£6.25
£1.38 per 100g
400g
Pizza Express
Pre-Rolled Pizza Dough
155
£2.00
£0.50 per 100g
Pizza Express
The Big Night In Spicy Sausage
10
£6.00
290g
Pizza Express
Large Garlic Mozzarella Flatbread
15
£3.60
£1.24 per 100g
272g
Pizza Express
BBQ Chicken
81
£5.34
£1.96 per 100g
450g
Pizza Express
Pollo ad Astra
11
£6.25
£1.39 per 100g
95g
Pizza Express
Dough Balls with Garlic Butter
57
£2.40
£2.53 per 100g
Pizza Express
Dough Balls with Garlic Butter
16
£2.20
Pizza Express
Pollo American
4
£6.25
267g
Pizza Express
Ham & Pineapple Hawaiian
34
£5.50
£2.06 per 100g
Related Products
165g
ASDA
12 Garlic Dough Balls
6
£3.00
£1.82 per 100g
206g
Morrisons The Best
Garlic & Mozzarella Dough Balls
£2.50
£1.21 per 100g
Morrisons
Dough Balls
£3.00
220g
2
The Northern Dough Co.
Original Pizza Dough
117
£2.50
£0.57 per 100g
Lurpak
Butter with Garlic
7
£2.75
110g
Tesco
Apple With Peanut Butter Dip
13
£1.65
£1.50 per 100g
140g
4
The Laughing Cow
Original Dip & Crunch
3
£1.80
£0.32 per 100g
200g
Tesco
Onion & Garlic Dip
132
£1.30
£0.65 per 100g
60g
Fresh Ideas
Garlic & Herb Dip
5
£1.15
£1.92 per 100g
90g
Co-op
Garlic & Herb Dip
£2.00
£2.22 per 100g
Related Searches
Pizza Express
Dough Balls