Today's Deals
Help Guides
Download App
Pork Farms
2 Porkless Pies
130g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£1.44
£1.11 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Pork Farms prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£1.37
Highest
£1.44
£1.44
Supermarket Alternatives
Tesco
No Steak Pie
£2.85
Sainsbury's
Vegetable Pies 568g
£1.99
£0.09 per 100g
Good to know
Plant-based
Seasoned pea protein
Hot water crust pastry
Ready to eat
Suitable for vegans
see more
Reviews
3.4
83 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Pork Farms
260g
Pork Farms
Vegan Porkless Pies
41
£3.70
£0.36 per 100g
200g
Pork Farms
4 Mini Pork Pies
36
£1.50
£0.19 per 100g
260g
Pork Farms
4 Original Pork Pies
129
£1.72
£0.66 per 100g
200g
Pork Farms
Mini Pork Pies with Branstons Pickle
79
£1.90
£0.95 per 100g
295g
Pork Farms
Medium Crusty Pork Pie
13
£2.70
£0.92 per 100g
Related Products
282g
Greggs
2 Scotch Pies
£3.50
£1.24 per 100g
Pukka
2 Steak Microwaveable Shortcrust Pies
67
£2.75
£1.38 each
320g
Genius
2 Steak Pies
59
£2.88
£0.45 per 100g
240g
Iceland
2 Lamb & Mint Pies
40
£1.00
£0.42 per 100g
284g
Iceland
2 Chicken & Mushroom Pies
£1.00
£0.35 per 100g
Wall's
2 Snack Pork Pies
£1.35
Tesco
2 Chicken & Bacon Pies
33
£1.55
Pukka
2 Chicken & Vegetable Pies
£2.75
Pukka
2 Beef & Vegetable Pies
£2.75
420g
Toby Carvery
2 Festive Carvery Pies
£4.75
£1.13 per 100g
Related Searches
Pork Farms
Pies