Today's Deals
Help Guides
Download App
Pot Noodle
Chicken Fajita
90g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£0.75
£0.83 per 100g
VISIT
Morrisons
£0.75
£0.83 per 100g
VISIT
Iceland
£0.79
£0.88 per 100g
VISIT
Savers
£0.89
£0.99 per 100g
VISIT
Poundland
£1.00
£1.11 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£1.20
£1.33 per 100g
VISIT
Tesco
£1.20
£1.33 per 100g
VISIT
Co-op
£1.20
£1.33 per 100g
VISIT
see 4 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Quick-to-make noodles with chicken fajita flavour sauce
Free from artificial colors and preservatives
Suitable for vegetarians and vegans
Recyclable pot and lid
Instant noodles ready in 4 minutes
Range of flavors available
Recyclable packaging
90 g pot size
see more
Reviews
3.6
8 reviews from 8 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Pot Noodle
114g
Pot Noodle
King Sticky Rib Instant Noodles
102
£1.40
£1.23 per 100g
90g
Pot Noodle
Sticky Rib Noodle
98
£0.75
£0.83 per 100g
90g
Pot Noodle
Doner Kebab Snack Pot Standard
116
£0.75
£0.83 per 100g
114g
Pot Noodle
Doner Kebab Instant Noodles King Pot
28
£1.40
£1.23 per 100g
90g
Pot Noodle
Piri-Piri Chicken Instant Snack Noodle
38
£0.75
£0.83 per 100g
90g
Pot Noodle
Flame Grilled Steak Instant Noodles
16
£0.75
£0.83 per 100g
114g
Pot Noodle
King Beef & Tomato Noodle
709
£1.00
£0.88 per 100g
90g
Pot Noodle
Sweet & Sour Instant Noodles
45
£0.75
£0.83 per 100g
90g
Pot Noodle
Chinese Chow Mein Noodle
77
£0.75
£0.83 per 100g
90g
Pot Noodle
Beef & Tomato
28
£3.75
£1.04 per 100g
Related Products
100g
Batchelors
Big Super Noodles Chicken Flavour Instant Noodle Pot
158
£1.18
£1.18 per 100g
89g
Nissin
Yakitori Chicken Soba Instant Cup Noodles
116
£1.50
£1.69 per 100g
92g
Nissin
Soba Chilli Instant Wok Style Noodles Cup
161
£1.50
£1.63 per 100g
90g
Nissin
Soba Classic Instant Cup Noodles with Yakisoba Sauce
187
£1.50
£1.67 per 100g
70g
Nissin
Cup Noodles Teriyaki Chicken Instant Ramen Style Pot
106
£1.25
£1.79 per 100g
100g
Batchelors
Big Super Noodles BBQ Beef Flavour Instant Noodle Pot
126
£1.18
£1.18 per 100g
84g
Namdong
Noodle Pot Chicken Jjigae
78
£1.58
£1.88 per 100g
75g
Batchelors
Chicken Flavour Super Noodle Pot
165
£0.90
£1.20 per 100g
75g
Batchelors
Super Noodles Curry Flavour Noodle Pot
104
£0.90
£1.20 per 100g
67g
Nissin
Cup Noodles Katsu Curry Instant Ramen Pot
55
£1.25
£1.87 per 100g
Related Searches
Pot Noodle