Today's Deals
Help Guides
Download App
Prada
Paradoxe Eau De Parfum & Set
50ml, 10ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£115.00
£230.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£0.60
Highest
£115.00
£115.00
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Prada
Prada
Paradoxe Eau de Parfum
£85.45
Prada
Paradoxe Eau de Parfum
£20.00
90ml, 10ml
Prada
Paradoxe Intense Eau De Parfum & Set
£170.00
£188.89 per 100ml
90ml
Prada
Paradoxe Eau De Parfum + Body Lotion Set
£142.95
£158.83 per 100ml
50ml
Prada
Paradoxe Radical Essence Parfum
£101.05
£202.10 per 100ml
100ml
Prada
Paradoxe Eau De Parfum Refill
£94.99
£94.99 per 100ml
50ml
Prada
Paradoxe Eau De Parfum & Astral Pink Lip Balm Set
£118.00
£236.00 per 100ml
30ml
Prada
Paradoxe Sweet Chemistry Eau de Parfum
£72.00
£240.00 per 100ml
Prada
Paradoxe Virtual Flower Eau de Parfum
£63.99
Prada
Paradoxe Edp Intense
£69.99
Related Products
50ml
Moschino
Toy2 Eau de Parfum Set
£21.60
£43.20 per 100ml
Balmain
Destin De Eau Parfum Set
£130.00
Kayali
Freedom Eau De Parfum Miniature Set
£88.00
50ml
Michael Kors
Pour Homme Eau de Parfum Set
£24.00
£48.00 per 100ml
100ml
Michael Kors
Pour Femme Eau De Parfum Set
£108.00
£108.00 per 100ml
100ml
Michael Kors
Pour Homme Eau De Parfum Set
£103.00
£103.00 per 100ml
50ml
Rabanne
Fame Eau De Parfum Gift Set
£104.00
£208.00 per 100ml
50ml
Rabanne
Phantom Eau De Parfum Gift Set
£81.00
£162.00 per 100ml
30ml
Christina Aguilera
Eau De Parfum
£8.00
£26.67 per 100ml
50ml
Jean Paul Gaultier
Scandal Eau De Parfum
£69.12
£138.24 per 100ml
Related Searches
Prada