Today's Deals
Help Guides
Download App
Prep House
Katsu Curry Sauce
250g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£2.20
£0.88 per 100g
£1.95 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Products
245g
The Spice Tailor
Japanese Katsu Curry Sauce Meal Kit
£3.00
£1.22 per 100g
100g
YO!
Aromatic Katsu Curry Sauce
£1.20
£1.20 per 100g
340g
Sainsbury's
Katsu Curry Sauce
£1.30
£0.38 per 100g
300g
Wasabi
Katsu Curry Sauce
£3.00
£1.00 per 100g
300g
Wagamama
Katsu Curry Sauce
£2.50
£0.83 per 100g
415g
Sharwood's
Japanese Katsu Curry Sauce
£1.63
£0.39 per 100g
40g
YO!
Aromatic Katsu Curry Sauce Mix
£0.75
£1.88 per 100g
160g
ASDA
Katsu Curry Sauce Mix
£1.30
£0.81 per 100g
100g
Yutaka
Japanese-Style Katsu Curry Sauce
£2.40
£2.40 per 100g
340g
Wagamama
Katsu Curry Sauce
£2.75
£0.81 per 100g
Related Searches
Prep House