Today's Deals
Help Guides
Download App
Pret A Manger
Tropical Peach Smoothie Mix
400g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£3.75
£0.94 per 100g
£3.25 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.5
22 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Products
500g
ASDA
Tropical Smoothie Mix
47
£2.96
£0.59 per 100g
450g
Sainsbury's
Tropical Twist Smoothie Mix
25
£3.50
£0.78 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Frozen Tropical Smoothie Mix
27
£3.50
200ml
Tesco
Tropical Twist Smoothie
24
£1.50
£0.25 per 100ml
330ml
Hip Pop
Tropical Peach Fizzy Drink
72
£4.50
£0.34 per 100ml
400g
Pret
Greens Smoothie Mix
6
£3.75
£0.94 per 100g
500g
Tesco
Berry Smoothie Mix
19
£3.00
£0.60 per 100g
Morrisons
Berry Smoothie Mix
16
£3.65
Tesco
Tropical Mix
3
£0.75
330ml
Hip Pop
Tropical Peach Can
1
£1.95
£0.59 per 100ml
Related Searches
Pret A Manger