Today's Deals
Help Guides
Download App
Primrose's Kitchen
Primroses Kitchen Organic Porridge Oats
400g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Ella's Kitchen
Organic Dairy Free Coconut Milk Pear & Fig Porridge Pouch Stage 1 6M+ Baby Food
100g
VIEW
Ella's Kitchen
Apple + Berry Overnight Oats 7+ Months
100g
VIEW
Ella's Kitchen
Apple + Raspberries Overnight Oats 7+ Months
100g
VIEW
Ella's Kitchen
Peach + Vanilla Overnight Oats with Yogurt 7+ Months
100g
VIEW
Today's Price
See how Primrose's Kitchen prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£4.30
Highest
£9.31
£0.00
Supermarket Alternatives
Waitrose
Waitrose Free From Gluten Free Porridge Oats
£2.10
Sainsbury's
Porridge Oats SO Organic 750g
£2.35
£0.31 per 100g
Asda
Organic Wholegrain Porridge Oats 750g
£2.23
£0.30 per 100g
Tesco
Oats 750g
£2.25
£0.30 per 100g
Morrisons
Savers Porridge Oats
£0.85
see more
Good to know
#12 in Gluten Free Porridge Oats
Delicious, creamy oats
Grown on an English family farm
Organic
Gluten free
Wheat free
High in fibre
Suitable for vegans
see more
Reviews
4.1
19 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Primrose's Kitchen
Porridges
Oats
Jumbo Oats