Today's Deals
Help Guides
Download App
ProDen
Plaqueoff Proden Dental Care Bones For Dogs Chicken And Pumpkin
482g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£15.20
£3.15 per 100g
VISIT
Pets At Home
£18.00
£3.73 per 100g
VISIT
Ebay
£22.20
£4.61 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From ProDen
ProDen
Plaqueoff Dental Care Bones Mini Veggie Flavour (20Pack)
£16.50
ProDen
Plaqueoff Cat Dental Creme Sachets
£24.99
£0.83 each
180g
ProDen
Plaqueoff Powder For Cats And Dogs
£17.00
£9.44 per 100g
Related Products
180g
ProDen PlaqueOff
Soft Chews For Large Dogs
£14.99
£0.14 per 100g
90g
ProDen PlaqueOff
Soft Chews For Small Dogs
£14.40
£0.13 per 100g
90g
ProDen PlaqueOff
Soft Chews For Cats
£17.00
£0.16 per 100g
473ml
Tropiclean
Fresh Breath Dental Health Solution For Dogs
£13.99
£2.96 per 100ml
Tropiclean
Fresh Breath Oral Care Kit For Small And Medium Dogs
£12.99
1l
Tropiclean
Fresh Breath Dental Health Solution For Dogs
£19.99
£2.00 per 100ml
420g
ProDen PlaqueOff
Powder For Cats And Dogs
£56.00
£13.33 per 100g
ProDen PlaqueOff
Powder For Cats And Dogs
£12.75
473ml
Tropiclean
Fresh Breath Dental Health Solution For Puppy
£13.00
£2.75 per 100ml
118ml
Tropiclean
Fresh Breath No Brushing Oral Care Gel For Dogs
£15.70
£13.31 per 100ml