Today's Deals
Help Guides
Download App
Properchips
Propercorn Sweet Popcorn Sweet
90g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£1.50
£1.67 per 100g
VISIT
Asda
£2.00
£2.22 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£2.00
£2.22 per 100g
£1.50 NECTAR
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£1.25
Usually
£2.00
£1.50
Supermarket Alternatives
Waitrose
Waitrose Sweet Popcorn Sharing Bag
£1.20
Tesco
Sweet Popcorn 110g
£0.99
£0.90 per 100g
Asda
Sweet Popcorn 100g
£0.90
£0.90 per 100g
Sainsbury's
Simply Sweet Butterfly Popcorn
£0.99
Good to know
Grab remote and popcorn
Climb into sofa
kcal per serve
Natural Seasoning
High in Fibre
Gluten Free
No Palm Oil
Suitable for Vegans
Kosher
see more
Reviews
4.6
12 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Properchips
14g
Properchips
PROPER Sweet & Salty Popcorn
26
£2.95
£1.76 per 100g
90g
Properchips
Proper Pop Up Box Sweet & Salty Popcorn
44
£1.50
£1.67 per 100g
Properchips
Proper Mature Cheddar Popcorn
5
£1.58
90g
Properchips
PROPER Cinnamon Swirl Popcorn
6
£2.10
£2.33 per 100g
90g
Properchips
PROPER Cocoa Cloud Popcorn
6
£2.10
£2.33 per 100g
70g
Properchips
Propercorn Tangy Chilli Popcorn
6
£2.00
£2.86 per 100g
Properchips
Proper Pop Up Box Sea Salted Popcorn
11
£1.50
Related Products
14g
Propercorn
Sweet & Salty Popcorn Multipack
52
£1.75
£2.08 per 100g
90g
Propercorn
Sweet & Salty Popcorn Sharing Bag
66
£1.50
£1.67 per 100g
70g
Propercorn
Lightly Sea Salted Popcorn Sharing Bag
39
£1.50
£2.14 per 100g
10g
Propercorn
Lightly Sea Salted Popcorn Multipack
40
£1.75
£2.92 per 100g
70g
Propercorn
Salted Microwave Popcorn 3x3x70g
36
£1.75
£0.83 per 100g
100g
Butterkist
Sweet & Salted Popcorn
148
£1.32
£1.32 per 100g
12g
Butterkist
Sweet & Salted Popcorn Sweet & Salty
10
£1.58
£2.19 per 100g
100g
Butterkist
Sweet Popcorn
135
£1.32
£1.32 per 100g
100g
ASDA
Sweet Popcorn
69
£0.90
£0.90 per 100g
12g
Butterkist
Sweet Popcorn
25
£1.58
£2.19 per 100g
Related Searches
Properchips
Popcorns
Corns
Snacks
Confectioneries