Today's Deals
Help Guides
Download App
Pukka
Chicken Family Pie
650g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£4.50
£0.69 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Pukka
650g
Pukka
Steak Family Pie
£4.50
£0.69 per 100g
212g
Pukka
Chicken & Mushroom Pie
£1.67
£0.79 per 100g
210g
Pukka
Chicken & Bacon Pie
£1.75
£0.83 per 100g
210g
Pukka
Limited Edition Chicken Balti Pie
£1.67
£0.80 per 100g
Pukka
Chicken Vindaloo Pie
£1.75
210g
Pukka
Chicken Ham & Leek
£1.67
£0.80 per 100g
Pukka
The Big One Chicken & Mushroom Pie
£3.00
Pukka
Chip Shop Chicken Curry Pie
£2.50
219g
Pukka
Steak & Kidney Pie
£1.67
£0.76 per 100g
209g
Pukka
All Steak Pie
£1.67
£0.80 per 100g
Related Products
Holland's
Minced Beef & Onion Family Pie
£4.74
700g
Iceland
Family Chicken Pie
£3.40
£0.49 per 100g
CRESTWOOD
Chicken Family Pie
£2.99
680g
Upper Crust
Chicken & Asparagus Pie
£3.75
£0.55 per 100g
700g
ASDA
Family Roast Chicken Pie
£3.40
£0.49 per 100g
CRESTWOOD
Chicken & Bacon Family Pie
£2.99
200g
Higgidy
Creamy Chicken & Sauteed Leek Pie
£3.75
£1.88 per 100g
200g
Tesco
Chicken Kiev Pie
£2.25
£1.13 per 100g
425g
Fray Bentos
Just Chicken Pie
£3.10
£0.73 per 100g
700g
Sainsbury's
Roast Chicken & Gravy Family Pie
£3.40
£0.49 per 100g
Related Searches
Pukka