Today's Deals
Help Guides
Download App
Quorn
Garlic & Herb Fillets
200g
2
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£2.80
£0.70 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£2.90
£0.73 per 100g
£2 NECTAR
VISIT
Tesco
£2.90
£0.73 per 100g
3 FOR 2
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Quorn prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.80
Usually
£2.00
Highest
£2.80
£2.80
Supermarket Alternatives
Tesco
2 Southern Fried Fillets
£2.55
Sainsbury's
Breaded MSC Cod Fillets 300g
£2.99
£0.50 per 100g
Good to know
Nutritional
High Fibre, High Protein and Low Saturated Fat
Reviews
4.6
11 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Quorn
200g
2
Quorn
Vegetarian Chicken Style Crispy Fillets
22
£2.90
£0.73 per 100g
220g
Quorn
2 Lemon & Pepper Schnitzels
£2.90
£1.32 per 100g
240g
2
Quorn
Vegetarian Garlic & Mushroom Escalopes
12
£2.70
£0.56 per 100g
252g
Quorn
Vegetarian Southern Style Burger
16
£2.90
£1.15 per 100g
252g
4
Quorn
Vegetarian Southern Fried Chicktastic Burgers
5
£2.90
£0.29 per 100g
240g
2
Quorn
Mozzarella & Pesto Escalopes
53
£3.10
£0.65 per 100g
608g
Quorn
18 Southern Fried Bites
£3.70
£0.61 per 100g
476g
Quorn
Vegetarian Chicken Style Nuggets
61
£3.00
£0.63 per 100g
300g
Quorn
Meat Free Vegetarian Chicken Style Crispy Nuggets
76
£2.70
£0.90 per 100g
245g
Quorn
Takeaway Hot & Spicy Bites
£2.90
£1.18 per 100g
Related Products
230g
Tesco
2 Garlic & Herb Infused Salmon Fillets
33
£6.00
£2.61 per 100g
THE FISHMONGER
Garlic & Herb Basa Fillets
£2.99
2
THE FISHMONGER
Garlic & Herb Infused Salmon Fillets
£3.79
£1.90 each
300g
2
Young's
Garlic & Herb Extra Large Fish Fillets
10
£4.80
£0.80 per 100g
204g
Birds Eye
2 Garlic & Herb Chicken Kyiv
21
£3.00
£1.47 per 100g
Mowi
Infusions Garlic & Herb Scottish Salmon Fillets
£5.70
400g
ASDA
2 Garlic & Herb Baguettes
119
£1.73
£0.43 per 100g
Morrisons
British Garlic & Herb Crumb Breast Fillets
2
£5.00
320g
Iceland
2 Garlic & Herb Chicken Kievs
109
£4.00
£1.25 per 100g
ASDA
2 Garlic & Herb Chicken Kievs
269
£3.13
Related Searches
Quorn