Today's Deals
Help Guides
Download App
r.e.m. beauty
Sweet Dreams Eyeshadow Singlet Starlet Slipper
1.7g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£23.00
each
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From r.e.m. beauty
1.7g
r.e.m. beauty
Sweet Dreams Eyeshadow Singlet Velvet Etoile
£23.00
each
4ml
r.e.m. beauty
Starlet Liquid Eyeshadow
£21.00
£525.00 per 100ml
4ml
r.e.m. beauty
Starlet Liquid Eyeshadow Matte Ily
£21.00
£525.00 per 100ml
r.e.m. beauty
The Prima Eyeshadow Palette
£41.00
r.e.m. beauty
x Wicked: for good Ozian Forest Eyeshadow Palette
£28.50
Related Products
9g
W7
Whipped Dreams Au Naturel Eye Palette
£3.20
each
Barry M
Glazed Gel Chrome Eyeshadow Champagne Dreams
£5.99
40g
Twinings
Superblends Sweet Dreams Tea Bags
£3.80
£0.48 per 100g
500ml
Feather & Down
Sweet Dreams Bath Essence
£8.00
£1.60 per 100ml
The Herbtender
Sweet Dreams Gift Set
£39.99
12g
W7
Sweet Dreams Overnight Lip Mask Strawberry
£3.50
£29.17 per 100g
12g
W7
Sweet Dreams Overnight Lip Mask Blueberry
£2.80
£23.33 per 100g
Feather & Down
Sweet Dreams Perfect Partners Set
£10.00
Sunday Rain
Sleep Easy Sweet Dreams Collection
£2.50
Bluey
'Sweet Dreams' Fleece Blanket Throw
£10.00