Today's Deals
Help Guides
Download App
Radox
Mineral Therapy Feel Revived Shower Gel Mandarin & Apricot
225ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£1.00
£0.44 per 100ml
VISIT
Poundland
£3.00
£1.33 per 100ml
VISIT
Ebay
£5.30
£5.28
£2.36 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Radox prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£0.88
Usually
£5.26
£1.00
Supermarket Alternatives
Waitrose
Essential Shower Gel Pink Grapefruit
£0.75
Morrisons
Nourish Natural Jojoba & Chamomile Extracts Shower Gel
£0.99
Tesco
Pink Pink Grapefruit & Basil Shower Gel 500ml
£1.25
£0.25 per 100ml
Good to know
Cleanses skin and recharges batteries with mood-boosting fragrance
Unique blend of 4 minerals and 13 herbs
Activates with hot water
Rinses off easily
Twist-off cap
Eases fatigue of weary bodies and minds
Revives senses
Infused with mandarin and apricot
Suitable for daily use
pH neutral
see more
Reviews
4.9
110 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Radox
675ml
Radox
Mineral Therapy Feel Refreshed Mood Boosting Shower Gel
11
£2.25
£0.33 per 100ml
675ml
Radox
Mineral Therapy Feel Uplifted Mood Boosting Shower Gel
198
£2.25
£0.33 per 100ml
225ml
Radox
Mineral Therapy Feel Radiant Mood Boosting Shower Gel
112
£1.00
£0.44 per 100ml
225ml
Radox
Feel Revived Shower Gel Mandarin & Apricot Body Wash
110
£1.00
£0.44 per 100ml
225ml
Radox
Mineral Therapy Feel Moisturised Shower Gel Camomile Oat Mood Boosting Body Wash
377
£0.90
£0.40 per 100ml
225ml
Radox
Mineral Therapy Feel Uplifted Mood Boosting Shower Gel Grapefruit
198
£1.00
£0.44 per 100ml
225ml
Radox
Mineral Therapy Feel Refreshed Mood Boosting Shower Gel
297
£1.00
£0.44 per 100ml
450ml
Radox
Mineral Therapy Feel Moisturised Mood Boosting Shower Gel
159
£1.20
£0.27 per 100ml
225ml
Radox
Feel Active Mineral Therapy Mood Boosting Shower Gel Sea Salt & Lemongrass
298
£1.00
£0.44 per 100ml
450ml
Radox
Feel Uplifted Mood Boosting Shower Gel Grapefruit & Ginger
189
£1.25
£0.28 per 100ml
Related Products
450ml
Sanex
Skin Therapy Oily Skin Shower Gel
317
£1.37
£0.30 per 100ml
450ml
Sanex
Skin Therapy Anti-Dryness Shower Gel Body Wash
426
£3.39
£0.75 per 100ml
720ml
Sanex
Skin Therapy Anti-Dryness Shower Gel Body Wash
£9.00
£1.25 per 100ml
450ml
Sanex
Skin Therapy Anti-Irritation Shower Gel
195
£3.66
£0.81 per 100ml
720ml
Sanex
Skin Therapy Anti-Itchiness & Anti-Irritation Shower Gel Body Wash
£9.00
£1.25 per 100ml
250ml
This Works
Morning Expert Shower Gel250 ml
5
£18.00
£7.20 per 100ml
400ml
Lynx
Fine Fragrance Black Vanilla Body Wash
294
£2.75
£0.69 per 100ml
400ml
Lynx
Fine Fragrance Cherry Spritz Body Wash
293
£2.75
£0.69 per 100ml
400ml
Lynx
Shower Gel Peach Infusion
295
£2.08
£0.52 per 100ml
400ml
Lynx
Shower Gel Marshmallow Smoke
47
£2.75
£0.69 per 100ml
Related Searches
Radox
Shower Gels
Body Washes
Cleansers
Gels