Today's Deals
Help Guides
Download App
Regal
Bakery Sprits Cookie Rings
400g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£1.93
£0.48 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Regal prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.48
Usually
£1.93
£1.93
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
White Chocolate Cookies
£1.50
£0.30 each
Asda
Coconut Rings 200g
£0.97
£0.49 per 100g
Tesco
Peanut Cookies 200g
£1.40
£0.70 per 100g
Waitrose
Waitrose 8 Flapjack All Butter Cookies
£2.40
Morrisons
The Best White Chocolate Cookies
£2.50
Boots
No Added Sugar Double Chocolate Chip Cookies 150g
£2.80
£1.87 per 100g
see more
Reviews
5.0
2 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Regal
350g
Regal
Bakery Coconut Sprits Cookie Rings
10
£1.98
£0.57 per 100g
200g
Regal
Bakery Petit Rolls
2
£1.97
£0.99 per 100g
200g
Regal
Bakery Almond Cookies
1
£1.88
£0.94 per 100g
Regal
Bakery REGAL PUFFS
2
£2.98
200g
Regal
Bakery Cashew Cookies
5
£1.78
£0.89 per 100g
200g
Regal
Bakery Original Tea
£1.58
£0.79 per 100g
Regal
Bakery Sliced Coconut Cake
2
£2.47
Regal
Bakery 2 Madeira Cakes
19
£1.47
220g
Regal
Bakery Puff Pastry Delight
3
£3.00
£1.36 per 100g
355g
Regal
Bakery Almond Cake Rusk
2
£2.48
£0.70 per 100g
Related Products
300g
The BAKERY at ASDA
The Bakery at Yummy Cookie Dough Dessert
8
£3.92
£1.31 per 100g
125g
Fox's
Party Rings Biscuits
59
£0.75
£0.60 per 100g
Sainsbury's Home
Poachette Rings
£5.25
125g
Sainsbury's
Onion Rings
69
£1.15
£0.92 per 100g
19g
Sainsbury's
Onion Rings
70
£1.20
£1.05 per 100g
150g
Tesco
Onion Rings
97
£1.15
£0.77 per 100g
100g
Sainsbury's
Apple Rings
10
£1.50
£1.50 per 100g
200g
Sainsbury's
Coconut Rings
21
£0.95
£0.48 per 100g
170g
Tesco
Onion Rings
53
£1.85
£0.11 per 100g
ASDA Free From
Onion Rings
53
£2.40
Related Searches
Regal
Biscuits
Cookies
Tea Biscuits