Today's Deals
Help Guides
Download App
Revolution
Glass Fix Powder Melting Setting Spray
100ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£8.99
£8.99 per 100ml
VISIT
Superdrug
£8.99
£8.99 per 100ml
VISIT
Ebay
£13.99
£13.99 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Revolution
Revolution
Pro Fix Oil Control Setting Spray
£6.96
Revolution
Hydrate & Fix Fixing Spray
£8.99
100ml
Revolution
Glow Fix Spray
£6.95
£6.95 per 100ml
100ml
Revolution
Dewy Fix Pdrn + Ha Hydrating Capsule Setting Spray
£8.99
£8.99 per 100ml
150ml
Revolution
Superfix Misting Spray
£7.69
£5.13 per 100ml
150ml
Revolution
Superfix Glow Fixing Mist
£8.99
£5.99 per 100ml
Revolution
Mini Matte Fix Duo
£5.00
Revolution
Matte Fix Oil Control Fixing Spray
£6.99
150ml
Revolution
Superfix Hydra Cool Continuous Fixing Mist
£11.99
£7.99 per 100ml
100ml
Revolution
Fix & Glow Fixing Spray
£8.99
£8.99 per 100ml
Related Products
MUA
Setting Spray Glow Dewy Finish
£3.49
Trouble Maker
Total Melt Powder-Melting Setting Mist
£5.00
50ml
essence cosmetics
Essence Fix & Last Keep It Perfect Make-Up Fixing Spray
£2.99
£5.98 per 100ml
80ml
e.l.f.
e.l.f Dewy Coconut Setting Mist
£9.30
£11.63 per 100ml
60ml
NYX Professional Makeup
Long Lasting Dewy Finish Setting Spray
£6.99
£11.65 per 100ml
100ml
M.A.C
Fix + Setting Spray
£18.99
£18.99 per 100ml
100ml
Anastasia Beverly Hills
Dewy Set Setting Spray
£22.95
£22.95 per 100ml
100ml
Max Factor
Facefinity Finity-Fix Setting Spray
£7.99
£7.99 per 100ml
60ml
W7
Dewy Fixer Setting Spray
£2.99
£4.98 per 100ml
100ml
No7
Stay Perfect Matte Fixing Mist
£15.15
£15.15 per 100ml
Related Searches
Revolution