Today's Deals
Help Guides
Download App
Revolution
Pout Bomb Shimmer Gloss Shine Pink
4.5ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£5.83
£129.56 per 100ml
VISIT
Boots
£6.99
£155.33 per 100ml
VISIT
Ebay
£8.64
£192.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Irresistible juicy gloss with an XXL doe foot applicator for one-swipe gloss and go
Non-sticky comfortable-to-wear gloss that glides onto lips, finished with a sweet vanilla scent
Available in new shimmering formula shades designed to give the glossiest lip combinations or to wear alone for a high-shine luxe finish
Powered by hyaluronic acid, vitamin E, and jojoba oil to help keep lips hydrated, healthy, and conditioned and cushiony soft
Reviews
4.6
14 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Revolution
Revolution
Pout Bomb Shimmer Gloss Berry Lustre
14
£4.49
Revolution
Pout Bomb Plumping Gloss Candy Pink
431
£4.49
Revolution
Makeup Revolution Pout Bomb Lip Plumping Gloss KISS
430
£4.49
Revolution
Pout Bomb Shimmer Glimmer Nude
£4.49
Revolution
Pout Bomb Plumping Gloss Glaze
417
£4.49
Revolution
Pout Bomb Plumping Gloss Cookie Deep Nude
409
£4.49
Revolution
Pout Bomb Plumping Gloss Cherry Sheer Red
£4.49
Revolution
Pout Bomb Plumping Gloss Milky Sheer Holo
301
£5.99
Revolution
Pout Bomb Plumping Melba Warm Peach
£4.49
Revolution
Pout Lip Gloss Stick Shimmer Sugar Cookie Pink
£5.24
Related Products
Makeup Revolution
Revolution Pout Bomb Shimmer Gloss Nude Glow
14
£4.49
Revolution Beauty
Revolution Pout Bomb Plumping Gloss Jelly Berry Mauve
£4.49
SHEGLAM
Pout-Perfect Shimmer Lip Plumper-Pink Flamingo2g
£4.99
3.57ml
Wonderskin
Lip Relapse Plumping Gloss Clear
£19.00
£532.21 per 100ml
17.
Lip Boost + Shine Plumping Gloss
46
£4.49
2.5ml
W7
Hot Shot Pout Plumping Gloss
9
£3.50
£140.00 per 100ml
e.l.f. Cosmetics
e.l.f. Pout Clout Lip Plumping Pen Clink Pink
£9.00
4ml
Soap & Glory
Sexy Mother Pucker Lip Gloss Cool The Shots Plumping Lipgloss Pink Punch
£10.99
£274.75 per 100ml
Makeup Revolution
Revolution Pout Bomb Plumping Lip Liner Cookie Warm Brown
£4.78
MCoBeauty
Ultra Shine Lip Glaze Epresso
£5.60
Related Searches
Revolution